Новини компанії

Жовтень 06, 2020

UA: ДНІПРО змінює режим роботи

Філія Суспільного UA: ДНІПРО працюватиме далі в особливому режимі. До 16 жовтня частина команди працюватиме дистанційно через підтверджений випадок захворювання на коронавірус серед членів колективу. Працівник із COVID-19 перебуває на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ним контактував.

Читайте також: Про що згадують лише перед виборами: Суспільне розбирає 7 «вічних» проблем регіонів

За словами менеджера UA: ДНІПРО Антона Веселова, у філії вжили заходів, аби не допустити поширення інфекції.

«На сьогодні ми маємо один офіційно підтверджений випадок захворювання на коронавірус серед працівників філії. Хворий лікується вдома під наглядом лікарів. Ті члени колективу, хто з ним контактував, працюють із дому й чекають результатів тестів на COVID-19. Сьогодні проведемо повну санітарно-епідеміологічну обробку приміщень філії», — зазначив Антон Веселов.

У зв’язку з переходом UA: ДНІПРО на особливий режим роботи будуть тимчасові зміни в сітці мовлення. У цей період виходитимуть один новинний радіовипуск о 17:10 та один випуск теленовин о 19:00. Телевізійні новини працюватимуть у межах програми «Сьогодні. Головне», яку показуватимуть у звичному режимі.

На роботі діджитал-відділу особливий режим не позначиться. Тож найоперативнішу інформацію про події в регіоні читайте на цифрових платформах UA: ДНІПРО: сайті suspilne.mediaфейсбук- й інстаграм-сторінках, а також дивіться ютуб-канал філії.