Новини компанії

Вересень 24, 2020

Прем’єра циклу документальних фільмів «Дивовижні музеї та де їх шукати» на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 26 вересня, в ефірі вийде документальний фільм власного виробництва «Дивовижні музеї та де їх шукати» на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА о 21:10. Автори покажуть незвичні музеї та їхніх не менш незвичних працівників.

Читайте також: Прем’єра нового сезону «Ідемо в музей» на UA: КУЛЬТУРА

Це перший фільм із циклу, присвяченого людям, які живуть музейною справою. Чим ще відома Георгіївська церква, окрім того, що була локацією зйомок стрічки «Вій»? Що приховує Музей тоталітаризму? Настоятель Свято-Георгіївської церкви й 73-річний хіпі з Херсона розкажуть про своє життя та про те, чим особливі музеї, у яких вони працюють.

«Ми обрали цю тему, бо загалом шукаємо людей, які просто через свій активний темперамент не можуть сидіти без діла. Вони щось колекціонують або ж уболівають за щось усією душею. Саме за цим принципом підбираємо героїв. Шукати нестандартні музеї — шлях, що стовідсотково виведе нас на цікавого героя. Це важливий пункт: у нас не стільки «енциклопедія дивовижних музеїв», скільки «енциклопедія дивовижних людей, що стоять за незвичайними музеями». Ми плануємо випустити кілька фільмів, об'єднаних у цикл, — коментує режисерка фільму Ганна Єресько. — Завжди, коли ми розповідаємо історію про якусь людину, прагнемо привернути до неї увагу, викликати в аудиторії емпатію до її справи життя чи історії боротьби за історичну пам'ятку. Переконані, наші герої — суперцікаві особистості, що заслуговують на захват. Популяризація музеїв — наша друга мета, найперша ж — популяризація ідеї активної життєвої позиції».

Читайте також: Ведуча програми «Музеї. Як це працює» Ольга Носко: «Кожен музей — це калейдоскоп історій»

Глядачі проживуть день із героями фільму «Дивовижні музеї і де їх шукати. Георгіївська церква та музей тоталітаризму» та побачать побут незвичайної людини, що працює в незвичайному місці. 

Дивіться перший документальний фільм про Георгіївську церкву й Музей тоталітаризму із циклу «Дивовижні музеї та де їх шукати» 26 вересня о 21:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА.