Новини компанії

Вересень 23, 2020

Досягнуті наразі результати UA: Суспільне мовлення є обнадійливими — Радка Бетчева

Очільниця з питань зв’язків із членами в Центральній та Східній Європі Європейської мовної спілки Радка Бетчева позитивно відзначила Суспільний мовник за виняткові зусилля й наполегливість під час COVID-19, а також інноваційний підхід до освітніх та релігійних програм на засіданні робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення АТ «НСТУ».

Читайте також: Про реформу і якість контенту регіонального мовлення Суспільного — Світлана Остапа

«Мовлення здійснювалося без перерв, до того ж було зроблено реальний акцент на забезпеченні інформацією громадян по всій країні та регіонах. Найкращі двадцять унікальних регіональних програм, створені регіональними продакшенами, транслюють на Суспільному мовникові з вересня», — сказала Радка Бетчева.

Також Радка Бетчева нагадала, що ЄМС надає стратегічну підтримку Суспільному мовникові й стежить за впровадженням Стратегії розвитку НСТУ та амбітних цілей мовника.

«Суспільне реалізує багатосторонню й комплексну реформу з грудня 2019 року. Нині ця реформа на завершальній стадії. У контексті COVID-19 та економічних викликів, яких ми чекаємо по всій Європі, буде ще актуальнішим намагання суспільних медіа забезпечити власну оптимізацію і максимально ефективне функціонування. Досягнуті наразі результати АТ «НСТУ» щодо консолідації діяльності та інтеграції регіонів у єдину скоординовану систему є обнадійливими. Практика ЄМС засвідчує, що обрана модель вдала», — зазначила Радка Бетчева.

Позитивно оцінили й фінансову оптимізацію UA: Суспільне мовлення.

«НСТУ запровадила технічний ланцюг між регіонами й центром у Києві, якого раніше ніколи не існувало! З погляду управління оптимізація полягає також у покращеному використанні фінансових засобів — уникненні задвоювань, затроювань та нечесної конкуренції (що раніше бувала в регіональних мовниках)», — сказала Радка Бетчева.

Читайте також: Теле- та радіоаудиторія європейських суспільних мовників зростає — дослідження ЄМС

Нагадаємо, Європейська мовна спілка (European Broadcasting Union) — найбільша у світі професійна асоціація телерадіомовників, яка налічує 116 організацій у 56 країнах. ЄМС є організатором міжнародних телевізійних конкурсів, зокрема «Євробачення», а також виступає розпорядником ліцензій на трансляцію чемпіонатів світу з футболу, турнірів УЄФА (Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Суперкубок УЄФА, Чемпіонат Європи з футболу), зимових та літніх Олімпійських ігор, ралі «Дакар» й інших світових подій.

Український суспільний мовник — телерадіокомпанія UA: Суспільне мовлення — є членом спілки.

 

Фотографувала Анастасія Мантач