Новини компанії

Вересень 11, 2020

Прем'єра радіодетективу «Привид з Валової» на UA: Радіо Культура

12 та 13 вересня о 13:00 одразу після новин в ефірі UA: Радіо Культура — прем’єра нового радіодетективу «Привид з Валової» Андрія Кокотюхи. Ролі виконують актори театру й кіно — Євген Нищук, Ольга Сумська, Сергій Калантай, Дмитро Завадський, Роман Ясиновський, Леся Липчук та інші.

Читайте також: Усі симфонії Бетховена в трансляції з Копенгагена на UA: Радіо Культура

«Привид з Валової» — другий ретророман із семисерійного львівського циклу Андрія Кокотюхи.

«Радіодетектив за ретророманом Андрія Кокотюхи «Привид з Валової» творчо народився рівно за дев’ять місяців від дня запису. Карантин дав свої обмеження, життя підкорегувало обставини. Але новий сезон UA: Радіо Культура без прем'єри радіодетективу — нонсенс! Спраглі до творчої роботи, ми з режисеркою Мариною Гольцевою працювали не покладаючи рук. Ще одна цікава робота, яку обожнюю і якою пишаюся. Дякую авторові львівського циклу детективних ретророманів Андрію Кокотюсі за сценарій, за співпрацю, за чудовий матеріал, що буде до смаку й нашим слухачам», — розповіла про роботу над радіодетективом продюсерка спецпроєктів та програм «Радіотеатр», «Радіодетектив», «Радіоп’єса» й «Аудіокнижка» Світлана Свиридко-Сєрова.

Андрій Кокотюха — один із найактивніших сучасних письменників, автор понад 80 творів. На думку критикині Софії Філоненко — «батько українського готичного детективу». Пише в жанрах горору, кримінальної мелодрами, трилера, комедії, соціального гостросюжетного роману й класичного детективу.

Наступний твір, що став основою для радіодетективу, — «Автомобіль з Пекарської». Прем’єра відбудеться вже за кілька тижнів на UA: Радіо Культура.

Читайте також: Оскароносний Джон Вільямс в ефірі UA: Радіо Культура

Програма «Радіодетектив» у новому сезоні виходитиме в ефірі щоп’ятниці о 21:00 та на вихідних о 13:10.

Нагадаємо, UA: Радіо Культура мовить у Києві на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте всі канали Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.

 

Фотографувала Анастасія Мантач