Новини компанії

Вересень 11, 2020

Усі симфонії Бетховена в трансляції з Копенгагена на UA: Радіо Культура

Цими вихідними, 12 та 13 вересня, в ефірі UA: Радіо Культура унікальний проєкт — пролунають усі дев'ять симфоній Людвіга ван Бетховена у виконанні Данського камерного оркестру. У суботу о 15:00 прозвучать перша, друга й третя симфонії, о 20:30 — четверта та п’ята. У неділю о 15:00 слухачі почують шосту й сьому симфонії і о 20:30 — восьму та дев’яту.

Читайте також: Сонати Бетховена прозвучать у виконанні Юрія Кота в Будинку звукозапису

Чотири концерти транслюватимуть із зали данського радіо. Твори виконає Данський камерний оркестр, диригент — Адам Фішер

Цього року весь світ відзначає 250-річчя від дня народження Людвіга ван Бетховена

Унікальний проєкт — дводенний марафон з усіма симфоніями композитора — ініціювало данське радіо. Трансляція відбудеться за підтримки Європейської мовної спілки, яка запустила низку проєктів до ювілею Бетховена 16 грудня.

«Цей марафон неймовірно важливий для всієї команди UA: Радіо Культура. З грудня минулого року ми долучаємося до подій всесвітнього року Бетховена — навіть на карантині. Трансляція 12–13 вересня є нагодою почути ще один яскравий проєкт. Адже саме радіо допомагає доставити всі найважливіші події просто до вас додому. Усі симфонії Бетховена за два дні — амбітний задум. Думаю, нашим слухачам цікаво буде відчути цей порив», — прокоментувала продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

Читайте також: Оскароносний Джон Вільямс в ефірі UA: Радіо Культура

Також у понеділок, 14 вересня, у Будинку звукозапису Суспільного радіо відбудеться концерт у межах проєкту «Бетховен-250». Піаніст Юрій Кот зіграє сонати із циклу «32 сонати для фортепіано». Початок о 19:00.

Нагадаємо, UA: Радіо Культура мовить у Києві на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте всі канали Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.