Новини компанії

Червень 27, 2020

«Коронація слова» вперше проводить онлайн-церемонію: подробиці — в ефірі UA: Українське радіо

У вівторок, 30 червня, гостями програми «Сьогодні. Вдень» на UA: Українське радіо стануть Тетяна та Юрій Логуші, засновники міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Вони будуть на скайп-зв'язку зі студією. Початок розмови у прямому ефірі о 14:35.

Читайте також: «Нічний політ» Сент-Екзюпері став радіовиставою: прем’єра на UA: Радіо Культура

Цього року «Коронація слова» відзначає 20-річчя. І вперше конкурс частково переносить урочистості онлайн — переможці у номінації «Романи» будуть оголошені на ютуб-каналі «Коронації слова».  

Про здобутки конкурсу за 20 років, відкриття нових зірок літератури, а також про те, як відбуватиметься нинішня онлайн-церемонія та коли будуть нагороджені переможці в інших номінаціях — у програмі «Сьогодні. Вдень». 

Нагадаємо, «Коронація слова» — знаковий літературний конкурс, у якому беруть участь твори українською мовою, що раніше не друкувалися. Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, відкриття нових імен, стимулювання сучасного літературного процесу. У 2020 році журі «Коронації слова» обирає переможців у шести номінаціях: «Романи», «Пісенна поезія», «Кіносценарії», «П’єси», «Мала проза», «Правосуддя».

Подивитися церемонію відзначення переможців у номінації «Романи» можна буде 1 липня о 19:00 за цим посиланням. Також список переможців буде розміщено на сайті та на фейсбук-сторінці «Коронації слова». 

До речі, у фейсбуці набирає обертів флешмоб #МояПершаКоронація. За цим хештегом можна прочитати уже більше сотні зворушливих історій учасників конкурсу, літературний успіх яких почався саме з «Коронації слова». Таким чином митці відзначають 20-річчя конкурсу.