Новини компанії

Червень 22, 2020

В ефірі UA: Радіо Культура повісті Шевченка зазвучать голосом культового диктора

Уже в понеділок, 22 червня, на UA: Радіо Культура стартує спецпроєкт — в ефірі звучатимуть уривки з повістей Тараса Шевченка, записані голосом легендарного диктора Петра Бойка. Раритетні записи можна буде почути щобудня о 15:10 у межах програми «Аудіокнижка».

Петро Бойко — український диктор, баритон якого знають мільйони слухачів. Він працював в ефірі понад шістдесят років і виховав не одне покоління радіоведучих.

Читайте також: Українська література в аудіо: записи UA: Радіо Культура для підготовки до ЗНО

«Петро Тодосьович чудово знався на українській класичній літературі й вмів точно передавати її сенси. Він обожнював Шевченка, мріяв записати всі його твори, створити аудіобібліотеку шевченкіани. До кожного студійного запису ретельно готувався, проробляв титанічну роботу», — анонсувала продюсерка спецпроєктів і ведуча UA: Радіо Культура Світлана Свиридко-Сєрова.

На UA: Радіо Культура звучатимуть уривки з повістей Шевченка «Княгиня», «Музика», «Варнак», «Нещасний» та інших. Спецпроєкт триватиме до 3 липня, його присвятили пам’яті Петра Бойка.

Читайте також: Вадим Карп’як долучився до журі конкурсу «Книга року ВВС»

Нагадаємо, UA: Радіо Культура мовить у Києві на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте третій канал Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.