Новини компанії

Червень 09, 2020

Спецпроєкти на UA: Українське радіо. Суми до 100-річчя з дня народження Івана Кожедуба

До 100-річчя з дня народження легендарного льотчика, уродженця Сумщини Івана Кожедуба на UA: Українське радіо. Суми підготували спецпроєкти.

Напередодні в програмі «Слобідський салон» слухачі дізналися маловідомі факти про Івана Кожедуба. Автор та ведучий Олександр Бабуров розповів про одну з картин льотчика і його книжки, а ще — про юнацькі листи до коханої та дружбу з Володимиром Висоцьким.

Читайте також: П'єсу-фіналістку конкурсу «Радіодрама UA/UK» відібрали для участі в престижному європейському фестивалі

А вже 7 та 8 червня вийшла програма «З перших вуст» за участі краєзнавця й військового історика Олега Корнієнка. Тема ефіру — «Відома та невідома війни Івана Кожедуба».

Ідея спецпроєктів про Івана Кожедуба належить журналісту UA: СУМИ Олександрові Бабурову. Він уже багато років створює краєзнавчі програми, серед яких історичні нариси «Сумщина моя: радіочасопис», розповіді про долі непересічних людей — «Краяни» та про митців Сумщини — «Слобідський салон», фольклорний проєкт «Легенди Сумщини».

Слухайте UA: Українське радіо. Суми онлайн та на FM-хвилях у Сумській області: Суми — 88,1; Білопілля — 91,6; Тростянець — 104,1; Конотоп — 104,6; Лебедин — 104,8; Шостка — 107,8.

 

Фотографувала Анастасія Мантач