Новини компанії

Червень 09, 2020

«Суспільна студія. Марафон» вийде в ефірі UA: ПЕРШИЙ

Уже з вівторка, 9 червня, прямоефірний марафон «На карантині» переформатують у проєкт «Суспільна студія. Марафон».

Прямий ефір розпочнеться у звичний час — о 13:10 та продовжиться о 15:10, одразу після випуску новин на телеканалі UA: ПЕРШИЙ. Зі зміною назви стане дещо іншим наповнення програми — менше уваги приділятимуть карантину й поширенню COVID-19, але команда Суспільної студії буде й надалі висвітлювати важливі та цікаві події, особливо на соціальну тематику.

Читайте також: Марафон «На карантині» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ щодня дивляться 1,7 млн глядачів

Із середини червня сітка мовлення на UA: ПЕРШИЙ зміниться із завершенням трансляції відеоуроків «Всеукраїнської школи онлайн». Тоді марафон «Суспільна студія» виходитиме в ефір щодня в будні з 12:00 до 15:00 та з 18:00 до 19:00 (разом із випусками новин). 

Зазначимо, прямоефірний марафон «На карантині» стартував 19 березня — одразу після оголошення карантину в Україні. Команда Суспільної студії за декілька днів організувала роботу, залучивши регіональні філії Суспільного мовника та інші платформи до проєкту.

Щодня в будні журналісти Суспільної студії в прямому ефірі оперативно повідомляють про найважливіші події в житті країни й світу. Ведучі — Дарія Гірна, Інна Москвіна, Ольга Сніцарчук та Роман Сухан.

Нагадаємо, марафон «На карантині» отримав хороший рейтинг: у середньому показники трансляції на телеканалі UA: ПЕРШИЙ становили 0,20% — рейтинг (rat%) та 1,08 — частка (shr%) (за аудиторією Universe).

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-), 18–54 (50+) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.