Новини компанії

Квітень 02, 2020

Марафон «На карантині» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ щодня дивляться 1,7 млн глядачів

Найрейтинговішими проєктами на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ під час карантину, оголошеного через загрозу поширення коронавірусу в Україні, стали щоденний прямоефірний марафон «На карантині» та трансляції богослужінь на вихідних.

Марафон «На карантині», який стартував 19 березня, уже бачили 7,4 млн глядачів. У середньому щодня марафон дивляться 1,7 млн українців за аудиторією Universe.

Загалом трансляції марафону на UA: ПЕРШИЙ отримали такі показники за основними цільовими аудиторіями: 0,21% рейтингу (rat%) та частку (shr%) 1,06% (за аудиторією Universe); 0,24% рейтингу та частку 1,15% (за аудиторією 18+); 0,11% рейтингу та частку 0,69% (за аудиторією 18–54 (50+)).

Трансляції марафону суттєво збільшили показники відповідного слоту (12:30–16:15) на телеканалі UA: ПЕРШИЙ: за аудиторією Universe частка зросла на 28%, за аудиторію 18+ на 25%. За комерційною аудиторією 18–54 (50+) частка слоту зросла вдвічі — на 103%.

Трансляції щотижневих богослужінь, які стартували 29 березня на UA: ПЕРШИЙ, першого дня переглянули 1,5 млн глядачів. Загалом трансляції отримали такі показники за основними цільовими аудиторіями: 0,69% рейтингу (rat%) та 3,54% частку (shr%) (за аудиторією Universe); 0,77% рейтингу та частку 3,37% (за аудиторією 18+).

Суспільний мовник працює далі над щоденним міжплатформовим марафоном «На карантині», який поєднав роботу регіональних філій Суспільного, цифрових платформ та новинного сайту suspilne.media. Завдяки марафону «На карантині» глядачі отримують оперативну й правдиву інформацію з перших рук. Щодня з включеннями в прямому ефірі журналісти повідомляють ситуацію в регіонах, а також у світі. Головне завдання марафону — доносити до глядача перевірену й суспільно важливу інформацію без маніпуляцій і паніки.

Дивитися марафон «На карантині» можна в будні на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та в ефірі каналів регіональних філій. А також наживо на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ, фейсбук-сторінках UA: ПЕРШИЙ, Суспільне Новини та регіональних філій. Проєкт доступний для перегляду жестовою мовою.

Трансляції богослужінь та обрядових заходів відбуваються впродовж карантину щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі на загальнонаціональних телеканалах: UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також на сайтах цих каналів і на всіх регіональних платформах Суспільного мовника.

 

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-), 18–54 (50+) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.