Новини компанії

Червень 01, 2020

Шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь святкує 5-річчя

Сьогодні, 1 червня, виповнюється 5 років із дня виходу в ефір першого випуску шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь, що популяризує нову українську музику. 

За час існування проєкту з годинної програми, у якій популярні артисти представляють творчість молодих колег, «Селекція» трансформувалася у велике двогодинне шоу. Щоп'ятниці о 19:05 в ефірі UA: Радіо Промінь «Селекція» презентує найкращі нові пісні, відстежує найцікавіші музичні події та за участі експертів музичної індустрії оцінює популярність пісень українських музикантів.

Читайте також: Шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь шукає нову українську музику

«Селекція» — експертне радіошоу. Заявки від нових музикантів слухають популярні артисти й обирають пісні початківців, які презентують в ефірі. У «Селекції» дебютували в радіоефірі гурти «Фіолет», 5 Vymir, Panivalkova, «Без Обмежень» та «Один в каное», а тепер ці вже популярні артисти відкривають слухачам нові імена. Якщо п'ять років тому, коли я готував до ефіру «Селекцію», мої колеги побоювалися, що забракне якісної музики для щотижневої годинної програми, то тепер на UA: Радіо Промінь продюсую великий дванадцятигодинний проєкт, музичним наповненням якого є нова українська музика. Це нові можливості для вітчизняних артистів і нові враження й неймовірні історії для слухачів», — розповів автор і ведучий шоу «Селекція» Олександр Стасов

Шоу «Селекція» не лише презентує нові хіти від популярних артистів, а й представляє слухачам молодих музикантів, які подали заявки на участь на сайті ukr.radio. Як потрапити на шоу «Селекція» — за посиланням.