Новини компанії

Березень 24, 2020

Шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь шукає нову українську музику

Якщо ви створюєте сучасний музичний контент і хочете ознайомити зі своєю творчістю широку аудиторію, долучайтеся до проєкту шоу «Селекція» на другому каналі Суспільного радіо UA: Радіо Промінь.

«За роки існування програми ми навчилися тримати баланс між експериментальною музикою і поппродуктом. Нині налагоджуємо комунікацію з музикантами по всій Україні й не обмежуємося лише столицею», — розповів про новий формат автор та незмінний ведучий шоу «Селекція» Олександр Стасов.

За його словами, програма впродовж своєї історії відкрила багато нових імен.

«Ми підтримуємо новаторів. Це ми першими поставили в ротацію «Один в каное», «Без Обмежень», Vivienne Mort, LETAY, Kozak System, Mari Cheba, «НастяЗникає», Kosmopolis, Jerry Heil, Latexfauna, Panivalkova, Dakh Daughters та багатьох інших», — коментує Олександр Стасов.

Усі заявки розглянуть експерти музичної індустрії. Презентуватимуть нові хіти зірки сучасної української музичної сцени.

«Ми збираємо весь матеріал, а потім даємо його послухати популярним артистам, і саме вони оберуть найкраще з надісланого й представлять нових музикантів в ефірі «Селекції». У такому форматі шоу почне виходити з травня. Але із чартом ми не прощаємося, чекаємо, коли восени запрацює оновлений сайт UA: Радіо Промінь, на якому буде функціонал для голосування слухачів. Тоді ми перезапустимо чарт як рубрику шоу «Селекції» і щотижня порівнюватимемо, як проголосували слухачі та музичні експерти програми. У новому форматі шоу в нас з'явиться більше можливостей реагувати на актуальні музичні й суспільні події. Тепер «Селекції» — це не тільки програма з якісною музикою і ексклюзивними музичними новинами, а й радіоблог про актуальну українську музику та людей, які її творять і слухають», — зазначив Олександр Стасов

Щоб потрапити в ефір шоу «Селекція», заповніть форму й надішліть свої демозаписи.

Нагадаємо, другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь запускає новий формат шоу «Селекція».