Новини компанії

Квітень 15, 2020

На Суспільному пошиють понад 4000 масок для працівників

Колектив Суспільного почав шити захисні маски для всієї команди. Планують виготовити понад 4000 масок, які відправлять на всі філії мовника.

Читайте також: Командна робота всіх регіонів — філії Суспільного в умовах карантину працюють як єдина міжрегіональна платформа

«Безпека наших працівників — один із ключових пріоритетів у час карантину. Частина команди нині працює дистанційно. Але для тих, хто забезпечує безперервність ефіру — віддалена робота неможлива, тож ми намагаємося створити максимально безпечні умови. Як тільки з’явилася така можливість, одразу почали власне пошиття масок», — прокоментував член правління, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький.

Від початку карантину в центральній та регіональних дирекціях Суспільного мовника діють заходи безпеки для працівників. Запровадили обмежений доступ до будівель, на вході вимірюють температуру, посилили прибирання приміщень. Через ажіотаж навколо засобів безпеки придбати достатню кількість масок для колективу по всій країні складно. Тому вирішили виготовити їх власними силами.

Пошиття багаторазових текстильних масок розпочалося на початку тижня. Декоратори розкроюють тканину та готують заготовки. На виробничих майданчиках їх відпарюють і передають майстриням. Загалом майже двадцять працівників долучилися до процесу.

 На Суспільному закликають ретельно дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо використання масок:

  • у громадських місцях носити маски обов’язково;
  • маска має щільно прилягати до рота та носа;
  • одягати її слід лише після миття рук із милом чи дезінфекції;
  • не можна торкатися обличчя, після того як одягнете маску.

Нагадаємо, заходи із запобігання коронавірусу розпочалися на Суспільному ще 16 березня. Мовник також переформатував ефір, аби посилено інформувати про перебіг пандемії COVID-19, забезпечити потреби вірян та підтримати школярів, допоки не відновлять навчальний процес. 

 

Фотографував Володимир Шевчук