Новини компанії

Березень 16, 2020

Карантин на Суспільному: обмежують вхід та інформують про коронавірус

З 16 березня Суспільний мовник запроваджує заходи із запобігання коронавірусу та далі інформує про перебіг пандемії COVID-19 і як вберегтися від хвороби. 

Вхід до головного офісу Суспільного мовника (телецентру «Олівець»), Будинку звукозапису та будівель філій Суспільного тимчасово обмежений для відвідувачів телерадіокомпанії.

Компанія вводить запобіжні заходи, щоб захистити здоров’я працівників та гостей:

  • запроваджено вхідний санітарний контроль (за можливості безконтактно вимірюватимуть температуру працівників і відвідувачів);

  • до входу в приміщення не допускатимуть осіб з ознаками інфекційного чи респіраторного захворювання;

  • масові заходи в Будинку звукозапису перенесуть або скасують;

  • екскурсії в музеї та приміщення Суспільного мовника тимчасово зупиняють на період карантину.

Чи зміниться ефір Суспільного?

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА в наступні два тижні покаже спецпроєкт «DOCU/дні на UA: КУЛЬТУРА» в межах партнерства з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA. Поки сам фестиваль організатори вирішили відкласти через карантин, що обмежує масові заходи в столиці, глядачі телеканалу зможуть зануритися у фестивальну атмосферу завдяки спецпроєкту «DOCU/дні на UA: КУЛЬТУРА».

Щодня з 16 по 20 березня о 21:25 до уваги глядачів документальні фільми українських режисерів. Одразу після телепрем’єри о 22:30 український сценарист і режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук обговорюватиме кожен документальний фільм із його творцем. 

У прямоефірному токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ ведучі, гості та експерти говоритимуть без участі аудиторії. Тема ефіру, який транслюватимуть 16 березня о 21:30 — заходи влади з протидії коронавірусу, евакуація українців з-за кордону, економічна криза та зовнішньополітичний курс України.

На першому каналі Суспільного радіо UA: Українське радіо більше інформуватимуть про боротьбу з поширенням коронавірусу, особливо у відрізках обласних радіо. Зокрема, сьогодні, 16 березня, відбулася радіодискусія «Випробування коронавірусом: СТОП паніка».

На UA: Радіо Культура збільшиться кількість аудіокнижок та радіовистав за шкільною програмою — для школярів, які перебувають на карантині.