Новини компанії

Квітень 15, 2020

На Суспільному навчалися медіауправління в умовах кризи

На Суспільному відбувся онлайн-семінар з управління командами журналістів в умовах кризи. До події долучився менеджмент телерадіокомпанії та команда Суспільної студії.

Читайте також: У Суспільній студії встановили декорації світового рівня

Подію організувала Академія суспільного мовлення за сприяння проєкту «Підтримка незалежних медіа в країнах Східного партнерства»*. Семінар провела міжнародна експертка й тренерка зі стратегії та менеджменту змін Венді Пілмер. Спікерка добре обізнана з темою, адже раніше була топменеджеркою BBC з планування надзвичайних ситуацій.

Венді Пілмер назвала головні функції Суспільного в часи кризи: «У цей період Суспільний мовник має унікальне значення — він повинен інформувати, навчати й розважати країну. Надаючи глядачам надійну та точну інформацію, він створює відчуття спільного досвіду, яке підтримує всіх нас у важкі часи».

На семінарі обговорили не лише роботу новинних служб під час пандемії COVID-19. Увагу приділили й піклуванню про персонал та їхні сім’ї, довгостроковому плануванню на випадок надзвичайних ситуацій. Важливим аспектом семінару стало й визначення тональності висвітлення новин — адже це саме те, що відрізняє суспільне мовлення від комерційних медіа.

«Було корисно отримати систематизовані рекомендації щодо роботи в умовах пандемії, — поділився член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін. — Приємно відзначити, що наша антикризова команда на початку цього періоду ухвалила багато рішень, які тепер потрапили до рекомендацій від BBC. Корисними були й ідеї щодо розважальних форматів, які надихнули нашу команду й далі шукати шляхів, як не тільки інформувати та виконувати функцію просвітництва, а й розважати нашу аудиторію».

Нагадаємо, у зв’язку з пандемією COVID-19 на Суспільному мовнику запровадили заходи безпеки й переформатували сітку мовлення.

 

* Програма «Підтримка незалежних медіа в країнах Cхідного партнерства» Міністерства закордонних справ та в справах співдружності Сполученого Королівства, яку імплементують «BBC Media Action» і Thomson Reuters Foundation, підтримує обраних медіапартнерів у країнах Східного партнерства, метою яких є розвиток суспільної журналістики. Програма підтримує втілення їхніх організаційних стратегій, формування потенціалу працівників медіа й покращення виробництва контенту різними мовами для різноманітних платформ, а  також допомагає їм досягти фінансової стабільності. Мета програми — забезпечити, аби ці медіакомпанії максимально розширили свій вплив і незалежна якісна журналістика охопила якомога більшу аудиторію.
 

Фото із сайту www.wendypilmer.com