Новини компанії

Травень 28, 2024

Суспільне Мовлення — офіційний транслятор Олімпійських та Паралімпійських ігор – 2024

Суспільне Мовлення стане офіційним транслятором літніх Олімпійських ігор-2024, які відбудуться з 26 липня по 11 серпня, а також транслятором літніх Паралімпійських ігор – 2024, які пройдуть з 28 серпня по 8 вересня. Цьогорічні Олімпіаду та Паралімпіаду прийматиме столиця Франції, Париж.

Транслювати Ігри будуть одразу три платформи: телеканал Суспільне Спорт, місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Івано-Франківськ, Суспільне Чернівці, Суспільне Київ тощо) і сайт Суспільне Спорт. Загалом платформи Суспільного покажуть приблизно 200 годин Олімпіади та 100 годин Паралімпіади.

«Кожна подія світового масштабу для нас є майданчиком для нагадування про Україну. Наші спортсмени є не тільки символом української боротьби, а й спортивними амбасадорами нашої країни на Олімпіадах. Ми боремось на всіх рівнях і доводимо світу своє право на існування, на перемогу. Тож давайте разом із Суспільним підтримувати наших спортсменів і пам’ятати, якою ціною дається кожна перемога», — зазначив голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький.

Олімпійські ігри – 2024 у Парижі стануть 33-ми в історії ігор. Спортсмени змагатимуться у 32 видах спорту, чотири з яких будуть представлені на Іграх у Парижі вперше: брейк-данс, спортивне скелелазіння, скейтбординг та серфінг. Очікується, що збірну України представлятимуть понад 100 спортсменів. Наразі українці вже вибороли 99 ліцензій. Так, зокрема, вперше на Олімпіаді Україна буде представлена у футбольному турнірі.

«Більш як два роки українські спортсмени живуть, тренуються та змагаються в абсолютно безпрецедентних умовах. Вони перемагають або програють, але точно не залишають нікого байдужими. Ми бачимо, як упродовж останніх років змінюється роль та значення спорту, — він об’єднує та дозволяє підтримати своїх. Суспільне Спорт упродовж усього олімпійського циклу — з серпня 2021 року і до сьогодні — розповідає історії українських атлетів, показує їхні виступи, а Олімпіада та Паралімпіада буде кульмінацією цього періоду», — поділився Олексій Мандзій, керівник спортивного напряму Суспільного Мовлення.

Підпишіться на Суспільне Анонси на зручній для вас платформі: телеграм або вотсап

Читайте також: «Не віддати росіянам п’єдестал» — відбулася презентація серії «Спорт» із циклу «Велика російська брехня»

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.