Новини компанії

Травень 20, 2024

Суспільне транслюватиме церемонію нагородження Премії імені Георгія Ґонґадзе

21 травня о 19:00 в ефірі ютюб-каналу Перший Суспільного відбудеться церемонія нагородження Премії імені Георгія Ґонґадзе 2024 року. Трансляцію заплановано в межах партнерства Суспільного Мовлення та Українського ПЕН клубу.

Оголосять лауреатку традиційно у день народження журналіста — 21 травня. Цьогоріч на премію претендують журналістки Анна Бабінець, Ольга Руденко та Тетяна Трощинська.

Читайте також: Суспільне інформаційно підтримає дослідження Української Гельсінської спілки про знищені росією медичні та освітні заклади

Премія імені Георгія Ґонґадзе — одна з головних відзнак для професійних журналістів/журналісток в Україні. Заснована 2019 року «Українським ПЕН» у партнерстві з родиною Георгія Ґонґадзе, Києво-Могилянською бізнес-школою та виданням «Українська правда».

До капітули премії цього року належать:

  1. дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, керівниця мовлення «Голосу Америки» у Східній Європі Мирослава Ґонґадзе;
  2. президент «Українського ПЕН», філософ, письменник і журналіст Володимир Єрмоленко;
  3. журналістка, співзасновниця видання «Українська правда» Олена Притула;
  4. декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук;
  5. меценатка Премії Ґонґадзе Марина Дерепа;
  6. лауреат Премії Ґонґадзе 2023 Богдан Логвиненко;
  7. лауреатка Премії Ґонґадзе 2021 Мирослава Барчук;
  8. культурна менеджерка та креативна директорка Українського інституту Тетяна Філевська.

За умовами премії, лише члени капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття та визначати володарів спеціальних відзнак.

Нагадаємо, минулого року лауреатом Премії став письменник і засновник проєкту Ukraїner — Богдан Логвиненко.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.