Новини компанії

Березень 27, 2024

Проєкт «Батьки-засновники» дивіться в ефірі місцевих каналів Суспільного

Проєкт Українського Радіо «Батьки-засновники» вийде 28 березня о 22:45 на місцевих каналах Суспільного Мовлення.

Проєкт «Батьки-засновники» також можна дивитися та слухати: 

Читайте також: На Суспільному покажуть документальний фільм «Русифікація в стилі поп»

Проєкт розповідає про тих, хто сформував ідею України та обґрунтував її державність. Разом з українськими істориками автори проєкту Наталія Соколенко та Сергій Стуканов досліджують понад десять століть нашої історії починаючи з часів Русі.

На фото зліва направо: ведучий проєкту Сергій Стуканов, історик Ігор Гирич, ведуча проєкту Наталія Соколенко

Хто стоїть за формуванням ідеї української держави та як українська нація зберегла свою ідентичність, мову й культуру попри те, що була розділена між імперіями?

Автори проєкту розповідають про мислителів та інтелектуалів, які в різні епохи виступали за ідею автономії та самостійної України. Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Міхновський, Михайло Грушевський, Петро Могила — всі вони формували ідею незалежності України.

Проєкт «Батьки-засновники» створюється у співпраці з командою діджиталу Суспільного Мовлення.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланнямУкраїнське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.