Новини компанії

Лютий 27, 2024

Документальний проєкт Суспільного «Стихії війни» — дивіться на ютубі

24 лютого відбулась телепрем’єра проєкту регіональної команди Суспільного «Стихії війни». Це історії людей з різних областей України про те, як російсько-українська війна знищила їхнє мирне життя. Дивитись «Стихії війни» вже можна на ютуб-каналі Першого. 

Читайте також: Долають наслідки «Стихій війни»: хто став героєм документального проєкту Суспільного

Героям документального проєкту з Херсону та Миколаєва доводиться рятуватися від «великої води» після підриву Каховської гідроелектростанції, на Чернігівщині — обробляти землю, де можуть здетонувати снаряди, у Сумах — миритися з втратою власного житла та домашніх тварин, які живцем згоріли від падіння «шахеда». Щодня сигнали тривоги сповіщають жителів України про повітряну загрозу.

Вода, земля, вогонь та повітря — стихії, які дарують життя цивільним людям у мирний час, під час війни несуть руйнування. Але завжди є надія зберегти себе, своїх рідних, відбудувати зруйноване і робити все, щоб наблизити перемогу.

Режисер та автор ідеї фільму, головний режисер дирекції регіонального мовлення Суспільного Сергій Жулін зазначав, що «відверті живі емоції героїв, широка географія пережитих страшних подій, які розгортаються у стрічці, і долі, що переплітаються і поєднуються в єдиний вузол героїчного протистояння російському вторгненню» є важливим елементом збереження пам’яті й розуміння впливу російської агресії на всіх жителів України.

Над проєктом «Стихії війни» працювали: 

  • режисер — Сергій Жулін;
  • оператори — Сергій Міщенко, Дмитро Бондаренко, Юрій Сисоєв, Сергій Шаповалов, Антон Романюк;
  • режисер монтажу — Тарас Романик;
  • графічний дизайнер — Андрій Дмитрик;
  • звукорежисерка — Дарія Петренко;
  • композитор — Кирило Томашевський;
  • коректор кольору — Олександр Брамський;
  • редакторка — Галина Щерба;
  • адміністраторка — Софія Євган;
  • генеральний продюсер — Артем Шелковий. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.