Новини компанії

Лютий 12, 2024

Радіо Культура та Львівський органний зал підписали меморандум про співпрацю

Виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська та директор Львівського академічного будинку органної та камерної музики Іван Остапович підписали меморандум про партнерство і співпрацю між інституціями.

Розпочалась співпраця із запису «Реквієму» Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні хору «Гомін» та Луганського академічного оркестру під орудою диригента зі Швеції Деніела Ганссона

Команда головної редакції музичних передач Радіо Культура у межах партнерства здійснила запис концерту. Музична подія відбулася у памʼять про людей, загиблих на російсько-українській війні. Запис концерту можна буде почути в ефірі Радіо Культура 20 лютого.

Диригент Деніел Ганссон (Швеція) 

Читайте також: Суспільне готує документальний проєкт до 10-ї річниці окупації Криму

Солісти:

  • Галина Гончарова — сопрано;
  • Анастасія Кулініч — альт;
  • Максим Сальніков — тенор;
  • Вадим Яценко — бас.

Запис найвеличнішого та наймістичнішого твору Моцарта буде запропоновано в ротацію радіостанціям-членам Європейської мовної спілки (European Brodcasting Union). Тож українське виконання «Реквієму» завдяки Радіо Культура можуть почути слухачі в країнах Євросоюзу.

«Радіо Культура як радіостанція, що є дієвою та ефективно працює в царині культурної дипломатії, незмінно радо працює з інституціями, що творять сучасний український контент. Львівський органний зал працює з сучасними українськими композиторами, і саме цей контент має величезний запит не лише з боку міжнародної спільної, але і з боку аудиторії. Слухачі та слухачки Радіо Культура прагнуть впізнавати свої щоденні досвіди в актуальних мистецьких творах. Наша команда надзвичайно тішиться новому партнерству», — підкреслила виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Наступний великий проєкт Львівського органного залу та Радіо Культура — запис Симфонії №3 «Переможної» українського композитора Золтана Алмаші, світова премʼєра якої відбудеться 18 лютого. Симфонія, написана на замовлення Львівського органного залу, прозвучить у виконанні Луганського філармонійного оркестру під диригуванням Івана Остаповича.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні. 

Фото надані пресслужбою Львівського академічного будинку органної та камерної музики