Новини компанії

Лютий 09, 2024

Режисер Суспільне Крим Андрій Санченко відновлюється після важкого поранення на фронті

Режисер Суспільне Крим Андрій Санченко отримав важке поранення 22 січня на харківському напрямку. Він був мобілізований на початку 2023 року та воював у складі 9-ї штурмової роти 44 ОМБР.

Наразі Андрій Санченко переніс шість операцій. Перші йому зробили у Харкові, де лікарі врятували обидві кінцівки від ампутації. Зараз Андрій перебуває на лікуванні у Києві, де медики намагаються відновити функції рук. Про це Суспільному повідомила його дружина Олена.

Родина Андрія не зможе покрити всі витрати на дороге лікування і просить за можливості допомогти фінансово: 

4149 4999 9514 8556 — картка Андрія Санченка. 

Андрій Санченко працює в команді Суспільного з 2017 року. Останні роки був режисером проєктів Суспільне Крим — випускав прямий ефір та облаштовував знімальні локації.

Команда Суспільного висловлює подяку Андрію за захист суверенітету України та сподівається на якнайшвидше його одужання і повернення до роботи на знімальному майданчику. 

Нагадаємо, більше сотні працівників та працівниць Суспільного Мовлення захищають Україну в лавах Сил оборони. Оператор телепроєктів Олексій Ольховик та радіоведучий Суспільне Донбас Дмитро Сірик загинули. Телеоператор Суспільне Миколаїв Василь Філімон перебуває в полоні.