Новини компанії

Січень 29, 2024

За три роки частка аудиторії телеканалу Суспільне Культура зросла майже в 7 разів

З 2020 по 2023 рік показники перегляду телеканалу Суспільне Культура за аудиторією 18+ років (міста з населенням 50 тис.+) зросли у 6,7 раза. Зокрема, річна частка аудиторії телеканалу у 2020 році складала 0,13%, у 2021 році — 0,19%, а в 2023 році — вже 0,85%.

Читайте також: Аудіоконтент Радіо Культура став доступний на MEGOGO

Значне нарощення показників у порівнянні з минулими роками дозволило телеканалу Суспільне Культура серед всіх каналів у ТВ-панелі піднятися з 34 позиції (ЦА 18+ 50 тис.+) у 2020 році на 16-те місце у 2023 році (частки телеканалів, що цілодобово транслюють телемарафон «Єдині новини», беруться в розрахунок сумарно).

«У період, коли телеканал Перший транслює телевізійний марафон “Єдині новини”, телеканал Суспільне Культура надає можливість телеаудиторії Суспільного дивитися пізнавальний, культурологічний, дитячий та розважальний контент. Канал транслює велику кількість документального продукту українського та європейського виробництва, концерти класичної і популярної музики, богослужіння для вірян різних конфесій, мультфільми й телесеріали. Ми й надалі підтримуватимемо якісним контентом аудиторію, яка матиме бажання відволіктися від безперервного стеження за новинним потоком та відпочити біля екранів», — сказав головний продюсер дирекції телебачення Суспільного Мовлення Григорій Тичина.

За словами Григорія Тичини, позитивній динаміці зростання перегляду телеканалу також сприяла топподія року в музиці — пісенний конкурс Євробачення-2023, який проходив минулого року в британському Ліверпулі від імені України. До трансляції фіналу Євробачення на телеканалі Суспільне Культура 13 травня 2023 року була прикута увага сотень тисяч глядачів. 

За даними Nielsen, трансляцію фіналу конкурсу в містах з населенням 50 тис.+ жителів побачили 584 тис. глядачів (4+ років), середня кількість постійних глядачів склала 270 тис. (максимальна ж кількість глядачів у моменті сягала 348 тис.), а середня частка аудиторії трансляції, що тривала більше 4 годин, за ЦА 18+ (міста 50 тис.+) склала 18,4% (найбільша частка в моменті — 40%). У підсумку всі події Євробачення (програми «ПередЄвроШоу», два півфінали, фінал Євробачення, а також повтори трансляцій) побачили 1 млн. унікальних телеглядачів (ЦА 4+, міста 50 тис.+).

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних і мистецьких подій країни та світу.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.