Новини компанії

Січень 25, 2024

Аудіоконтент Радіо Культура став доступний на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO та Радіо Культура оголошують про відкриття широкого каталогу аудіолітературного контенту на сервісі в Україні. Проєкт об'єднує виробничу майстерність Радіо Культура та дистрибуційну потужність MEGOGO, і є унікальним для українського ринку. 

Читайте також: Ґудзяк, Уривський, Новосад — знакові розмови грудня на Радіо Культура

Відтепер користувачі можуть послухати аудіоконтент з архівів не тільки в ефірі Радіо Культура, на сайті ukr.radio та подкаст-платформах, а також у зручний для себе час на MEGOGO у розділі «Аудіо».

«Команда Радіо Культура має унікальний досвід роботи з радіолітературним контентом і радіодокументалістикою. Ми поширюємо на всіх доступних в Україні платформах наші радіопередачі у вигляді подкастів, та постійно шукаємо нові й нові способи зручної доставки контенту. Початок співпраці з MEGOGO — це нагода зібрати й запропонувати вашій увазі кураторську добірку наших знакових аудіо. Особливістю колекції від Радіо Культура є  виняткова колекція голосів, які озвучують запропоновані твори — все це зірки українських театру та кіно. Також важливо, що цей контент може зібрати разом усю родину — тут є і захопливі детективні серіали, і програмна українська й зарубіжна класична література для школярів, і знакові сучасні твори в зірковому звучанні, і глибока радіодокументалістика про справді важливі речі, і біографічні твори про видатних українців та українок. З MEGOGO все це стало ще доступнішим», — коментує Ірина Славінська, виконавча продюсерка суспільного Радіо Культура. 

Читайте також: 1990-ті: сучасні класики та їхній час — новий проєкт на Радіо Культура

Серед унікального каталогу контенту до прослуховування стали доступні радіодрами, проза, гостросюжетна література, документалістика та біографічні твори від Софії Андрухович, Григорія Сковороди, Ольги Кобилянської, Гната Хоткевича, Івана Франка, Євгена Плужника, Івана Багряного, Наталії Ворожбит та багатьох інших авторів. 

«Наша стратегічна співпраця з Радіо Культура не просто розширює дистрибуцію контенту, а й визначає новий рівень взаємодії між лінійним виробником та ОТТ/стрімінговим сервісом. Після початку повномасштабного вторгнення в Україні суттєво зросло радіослухання, тому надавати доступ до літературного контенту якомога ширшій аудиторії на MEGOGO є нашим суспільним обовʼязком, і для цього ми залучаємо всі доступні методи та інструменти. Вірю, що різноманітна широка аудиторія MEGOGO відкриє для себе нові цінні твори з каталогу», — розповідає Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO AUDIO. 

Наразі каталог налічує 85 одиниць контенту та поступово розширюватиметься. Мобільний застосунок MEGOGO стане ключовим інструментом для зручного доступу до каталогу Радіо Культура, а пізніше його доповнить М-плейлист на сервісі. Послухати твори можна безоплатно в застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо».

 

Про MEGOGO

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: Лігу Чемпіонів, Лігу Європи та Лігу Конференцій УЄФА, топові національні футбольні чемпіонати, бокс від K2 і Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами. Особливу увагу MEGOGO приділяє usability (зручності та логічності у користуванні) та персоніфікованій системі рекомендацій для користувачів. Також медіасервіс озвучує контент українською мовою на власній студії MEGOGO Voice, готує аудіодескрипцію та переклад жестовою мовою в рамках соціальної ініціативи «Дивись як чутно».

Про MEGOGO AUDIO

MEGOGO Audio – напрям медіасервісу MEGOGО, який компанія запустила у грудні 2019 році. Це найбільший в Україні сервіс з аудіоконтентом, каталог якого налічує понад 1 000 аудіокниг та 30 000 випусків подкастів, частина яких власного виробництва, а також українські радіостанції. У 2020 році проєкт отримав нагороду Telecom Awards 2020 та став «Рішенням року в області медіа» й запустив майданчик для дистрибуції зовнішніх подкастів. У 2021 році команда проєкту розпочала виробництво аудіосеріалів, а також заснувала щорічну професійну аудіопремію «Слушно» для відзнаки найкращих українських подкастерів та розвитку подкаст-ринку.

MEGOGO Audio доступний для користувачів застосунку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.

Про СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах:  телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт, національна мережа місцевих телеканалів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Суспільне мовить мовами нацспільнот, представляє Україну на Євробаченні, розвиває дитячий ресурс «Бробакс», навчає медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Також нещодавно почала працювати Суспільне Медіатека — платформа унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. 

Про РАДІО КУЛЬТУРА

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.