Новини компанії

Грудень 08, 2023

«Карлос в Україні» ― всі дванадцять епізодів для перегляду на вихідних

На ютуб-каналі Суспільне Культура відбулася прем’єра серіалу «Карлос в Україні». Запрошуємо до перегляду дванадцяти серій на вихідних.

Всі серії дивіться у плейлисті на ютуб-каналі Суспільне Культура.

Це історія про американського журналіста, який приїжджає в Україну під час повномасштабного вторгнення, щоб розповісти американській аудиторії про життя українців під час війни. Він починає знімати своїх героїв ― абсолютно різних за віком, статусом і родом діяльності ― і разом з ними переживає чимало пригод, особистих випробувань і трансформацій.

Читайте також: «Карлос в Україні»: головні актор(к)и та персонажі, яких вони зіграли

Серіал знятий у жанрі мок’юментарі. Над ним на замовлення Суспільного працювала команда режисера і продюсера Нікіти Торжевського. Головну роль у серіалі зіграв український актор Карлос Соареш.

«Серіал комедійний, але у ньому є й драматичні моменти, пов'язані з міжособистісними стосунками. Війна — це тло, на якому розгортаються особисті історії. Тому “Карлос в Україні” більше про життя українців, а не про страждання українців. Так, ми опинилися у важких умовах, але ми боремося. І наш серіал не про війну та жах, а про те, як звичайні українці, незважаючи на важкі обставини, продовжують жити і намагаються будувати щасливе життя», — розповів Карлос Соареш в інтерв’ю Суспільне Культура.

За пригодами Карлоса-персонажа можна стежити на його Instagram-сторінці.

Невдовзі серіал також вийде в ефірі телеканалу Суспільне Культура.

Автори ідеї: Юлія Дощанська і Влад Таран. Режисер і продюсер проєкту — Нікіта Торжевський. Виконавча продюсерка — Юлія Дощанська. Скриптдоктор — Станіслав Мєдвєдєв

Керівниця проєкту зі сторони Суспільного — Альона Голякова, креативний супервізор — Лук’ян Галкін.

Проєкт реалізується за повної донорської підтримки Transtele — Canal France International

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних і мистецьких подій країни та світу.

Проєкт створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie / CFI Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.