Новини компанії

Грудень 06, 2023

Яскраве «Бробакс Шоу» з Лео та Елвіном — на YouTube стартував новий дитячий проєкт від Суспільного

На дитячому YouTube-каналі «Бробакс» стартував новий пізнавальний проєкт Суспільного «Бробакс Шоу», ведучими якого стали брати Лео та Елвін Буша. Яскраве шоу для дітей віком 5-8 років у форматі експлейнера з використанням анімації та відеозйомки. Протягом кожного випуску герої разом з маскотом каналу пташеням Бробаксом досліджують світ навколо, дізнаються нове про творчість, спорт, природу, музику, книжки, їжу, гігієну та багато іншого.

Читайте також: Суспільне та pedan|buro запускають «Колайдер» — освітній проєкт для молоді

У першому випуску «Бробакс Шоу» Лео та Елвін досліджують світ звуків через веселу гру, вчаться орієнтуватися у просторі та з'ясовують, які бувають звуки. А пташеня Бробакс — анімаційний персонаж — у ролі помічника-всезнайка пояснює все просто і з гумором. Також на шоу завітала українська співачка INGRET, яка навчить грати простеньку мелодію та заспіває разом з юними ведучими. 

Виробництвом 20 епізодів за концепцією Суспільного Мовлення займається креативна агенція «Грін Пінгвін», яка вже створила анімаційний серіал «Портал пригод», та хіт «Книга-мандрівка. Україна». «Бробакс Шоу» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Шоу покликане розвивати фантазію, творчі здібності, дати відповіді на запитання «чомучок», розповідає Юлія Дичук, керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення, продюсерка проєкту від Суспільного. Вже традиційно до розробки концепції як консультантки приєдналися психологиня Маріанна Новаковська та соціологиня Вікторія Бриндза.

«Це перший проєкт на YouTube-каналі “Бробакс” за участі дітей. Наші ведучі Лео та Елвін — веселі, розумні, допитливі хлопчики. Ми б хотіли, аби діти, які будуть дивитися це шоу, перш за все отримали відповіді на свої запитання, а батьки та інші дорослі мали кілька підказок, як якісно разом проводити час, розвивати світ дитячої уяви, спонукати до пізнання», — підкреслила Юлія Дичук.

В наступних епізодах Лео та Елвін вивчатимуть пори року, емоції та види спорту, дізнаватимуться більше гігієну, корисну їжу та які бувають види транспорту.

Лео зараз п’ять років, а Елвіну — десять, проте вони вже відомі у соцмережах і мають досвід зйомок. Зокрема, для проєкту Суспільного «Хоробрі казки» Лео, Елвін та їхній тато Олександр озвучили історію «Місто сирен». Лео Буша також відомий яскравим виконанням українських пісень.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.