Новини компанії

Листопад 17, 2023

Ірина Цибух отримала орден «За заслуги» III ступеня

У День працівників радіо, телебачення та зв'язку України наша колега Ірина Цибух, отримала відзнаку від президента України орден «За заслуги» III ступеня.

Читайте також: «Втрачаю себе як медійницю, коли там працюю». Журналістка та медіатренерка Ірина Цибух рятує бійців на передовій

Ірина приєдналася до команди Суспільного Мовлення у 2017 році. Готувала міжрегіональні спецефіри для Суспільного, втілювала грантові проєкти та знімала документальні фільми, була медіатренеркою. Коли почався повномасштабний наступ російських військ, вона повернулася до лав добровольчого батальйону «Госпітальєри», де відбула кілька ротацій на передовій ще з 2014-го, у складі батальйону Ірина забезпечує евакуацію поранених бійців із найгарячіших місць і надає домедичну допомогу.

На своїй фейсбук-сторінці Ірина Цибух поділилася враженнями від нагороди.

«Колись повернуся з війни і спробую знову бути гарним управлінцем, щоб ефективно працювати з кризами, вчитись, служити, не ціпеніти від страху у складні моменти й брати відповідальність за рішення. Але зараз я бойовий медик у добровольчому батальйоні “Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри Hospitallers Paramedics”, і це рішення бути в тіні держави і легальності могло б обтяжувати. Проте сьогоднішнє нагородження від президента пробило світлом на добровільне служіння і тому тут допис про те, чим я насправді займаюсь у “Госпітальєрах” і до чого тут управління», — написала Ірина

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото Юлії Фобії та з сайту president.gov.ua