Новини компанії

Листопад 03, 2023

86% аудиторії Суспільного довіряють його новинам

38% українців за останній тиждень споживали новини Суспільного Мовлення на будь-якій платформі. Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Барометр довіри до новин Суспільного»*.

86% споживачів новин Суспільного довіряють їм. Такий високий рівень довіри є сталим, що демонструють результати досліджень 2022-2023 рр.

Читайте також: 27% українців дивилися місцеві канали Суспільного — грудень, 2022

Найбільше українці споживають новини Суспільного в телемарафоні — 43%. 34% — на сторінках і каналах Суспільного в соціальних мережах; 25% — на радіостанціях Суспільного (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура); 24% — на місцевих телеканалах. 12% — на сайті Суспільне Новини.

Українське Радіо залишається безумовним лідером за споживанням і довірою до новин з великим відривом від інших радіостанцій. Сайт Суспільне Новини — традиційно входить у десятку лідерів за споживанням новин і довірою до них. 

* «Барометр довіри до новин» — дослідження споживання та довіри до новин, проведене на замовлення Суспільного компанією Gradus у квітні 2023, методом самозаповнення у мобільному додатку GRADUS, серед населення України 18+, окрім ТОТ та АР Крим.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.