Новини компанії

Жовтень 26, 2023

Радіо є джерелом натхнення, — Андрій Таранов на конференції «Дні радіо 2023»

Радіо підтримує, інформує та є джерелом натхнення для українців — про роль радіо під час повномасштабного вторгнення розповів Андрій Таранов, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за маркетинг, під час міжнародної конференції «Дні радіо 2023» (Осло).

«У перші дні повномасштабного вторгнення мільйони українців опинилися на дорогах, намагаючись знайти безпечне місце для своїх родин і близьких. Виникли сотні кілометрів заторів. Паніка могла призвести до масових трагедій. Всі відчайдушно потребували безперебійного потоку інформації — люди миттєво перевантажили мережі мобільного зв'язку. Стабільним першоджерелом залишалося радіо», — поділився Андрій Таранов

Читайте також: Українське Радіо — улюблене радіо, чиїм новинам довіряють українці

Завдяки АМ-сигналу радіо залишалось єдиним джерелом інформації для людей в укриттях, під час блекауту, на окупованих територіях: «Саме тоді ми зрозуміли, наскільки важливим є радіо для безпеки нації».

Зараз радіо продовжує оперативно інформувати людей про події, але окрім цього стає джерелом натхнення. «У перші дні повномасштабного вторгнення всі розважальні програми були зняті з ефіру, транслювалися лише новини та важлива інформація. Попри воєнний стан радіо має розважати й підтримувати людей, тому з часом ми повернули історичні подкасти, до яких зараз бачимо великий інтерес, музику, розважальні програми. Зокрема, стендап-шоу допомагають людям рефлексувати про те, що відбувається навколо. Ми плануємо масштабувати формат радіо стендапу, щоб мати відеоверсію для цифрових платформ і телебачення».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото Еріка Шредера