Новини компанії

Жовтень 02, 2023

Новий сезон радіостендап-шоу «Гомін Out» — на Радіо Промінь

Цього тижня на Радіо Промінь стартував новий сезон стендап-шоу «Гомін Out». Прем’єрні випуски виходитимуть у будні о 9:30. У вихідні можна буде слухати тижневі випуски — о 10:00 щосуботи й о 15:00 щонеділі. Також комедійно-мілітарне контртривожне міжненачасове шоу «Гомін Out» можна слухати у подкастах

«У новому сезоні ми випустимо ще 60 епізодів нашого радіостендап-шоу “Гомін Out” з Антоном Тимошенком, Єгором Шатайлом, Настею Зухвалою. Цього разу “Гомін Out” буде мультиплатформним, адже для нас дуже важлива вся різноманітність способів донесення інформації до наших слухачів. Це цілком нормально, що сучасне радіо можна не лише слухати, а й дивитись», — розповіла креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Читайте також: Радіоточка: унікальна українська музика доступна повсюди

Автори й ведучі стендап-шоу традиційно обговорюють останні новини з України та світу, майстерно замішуючи серйозне зі смішним і додаючи до того всього дещицю абсурду, з якою вже так органічно сприймаються сучасні події.

«”Гомін Out” — це сміливе злободенне різностороннє загальнорозвивальне шоу, де коміки збираються невимушено погомоніти, але щоразу розкривають навіть буденні речі у новому нетрадиційному світлі», — поділилася Настя Зухвала.

Антон Тимошенко вважає стендап-шоу місцем, де збираються друзі, яким важко зібратися без робочої необхідності.  

«Для моєї мами шоу “Гомін Out” — це окрема радість, бо з усіх моїх проєктів лише робота на радіо звучить так, що в мене потім буде пенсія. Для мами — це важливо, — розповідає Антон Тимошенко. — А ще мене веселить сам факт того, що три стендап-коміки можуть без особливих обмежень жартувати про актуальні події на, здавалося б, такому консервативному ресурсі, як суспільне радіо. У Суспільного є шанс бути сучасним, ми доказ цього».

За словами Єгора Шатайла, радіостендап-шоу дає можливість бути собою та відчуття творчої свободи.  

«Для мене “Гомін Out” — можливість легше ставитись до життя, це місце, де я можу бути собою, де я можу вільно транслювати свої комедійні думки, й це місце великого натхнення і віри в українське радіо, бо такого, як ми робим, — в Україні не робив ще ніхто. Я дуже вдячний зіркам на небі й Антону Тимошенку, що одного дня познайомив мене з чудовою командою Радіо Промінь. Та й сама назва “Гомін Out” прийшла до мене як відображення творчої свободи і легкості буття, бо Гомін — власне гомін (вир думок), та Out — англ. назовні», — зазначив Єгор Шатайло.

Радіо Промінь — перша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом — музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.