Новини компанії

Вересень 28, 2023

Нацвідбір на Дитяче Євробачення: де дивитися і коли голосувати

У неділю, 1 жовтня, о 18:00 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023, під час якого оберуть представника України на 21-му пісенному конкурсі в Ніцці. 

Читайте також: Дитяче Євробачення: Суспільне оприлюднило пісні фіналістів Нацвідбору

Де дивитися

Суспільне Мовлення транслюватиме фінал відбору на телеканалі та сайті Суспільне Культура, сайті junior.eurovision.ua, а також фейсбук-сторінці та ютюб-каналі Євробачення Україна.

Як голосувати

Як і в попередні роки, переможця фіналу відбору визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке онлайн-голосування проходитиме у два етапи відповідно до практики міжнародного пісенного конкурсу: за два дні до фіналу Національного відбору та під час трансляції.

Порядок виступів учасників фіналу Національного відбору визначило жеребкування:

  1. POLINA BABIY — «Universe»
  2. Анастасія Димид — «Квітка»
  3. Анастасія Бєлібова — «Сильна»
  4. Денис Грищук — «Dance»
  5. Гурт 3ʼbeauties — «Power of Love»

Склад журі фіналу

Журі фіналу Національного відбору на Дитяче Євробачення цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія, впродовж тижня голосування свій голос встигли віддати понад 630 тисяч українців. За результатами опитування, членами журі стали: Ігор Кондратюк (28,16%), Jerry Heil (24,93%) та alyona alyona (20,91%). 

Фінал Національного відбору проведуть незмінний коментатор і ведучий Євробачення в Україні Тімур Мірошниченко та ведуча відеоблогу Євробачення УкраїнаАнна Тульєва

Нагадаємо, що Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Цьогоріч Суспільне спростило умови участі у відборі, щоб зробити його доступнішим для юних виконавців: наявність авторської пісні не була обовʼязковою умовою участі. Музичною продюсеркою Нацвідбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова

21-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 16 країн-учасників, пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться у неділю, 26 листопада, в Палаці Нікайя у Ніцці. 

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». Україна бере участь у конкурсі з 2006 року, відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею «Небо» у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото: Анастасія Мантач