Новини компанії

Вересень 22, 2023

Українська музика від Радіо Промінь звучатиме на Europe’s Biggest Dance Show

У п’ятницю, 22 вересня, Радіо Промінь вдруге візьме участь у Europe's Biggest Dance Show — найбільшому європейському шоу танцювальної музики. Разом з 11 радіостанціями Радіо Промінь транслюватиме унікальний марафон DJ-сетів, що переходять від однієї країни до іншої, знайомлячи слухачів з найкращою танцювальною музикою кожної країни.

Цьогоріч Europe's Biggest Dance Show представлена ​​Єврорадіо та організована BBC Radio 1, що об’єднає DJ-сети 11 європейських радіо з десяти країн-учасників Європейської мовної спілки. 

Читайте також: Радіоточка: унікальна українська музика доступна повсюди

Учасники у порядку трансляції:

 • Великобританія, BBC Radio 1
 • Фінляндія, YleX
 • Швеція, Sveriges Radio P3
 • Німеччина, 1LIVE
 • Німеччина, Fritz
 • Норвегія, NRK mP3
 • Бельгія, Studio Brussel
 • Австрія, радіо FM4
 • Іспанія, iCat
 • Естонія, ERR Radio 2
 • Україна, Радіо Промінь

30-хвилинний мікс української музики, який звучатиме фінальним на Europe’s Biggest Dance Show, підготував музичний редактор Радіо Промінь DJ LeoLevsky Олег Головаха

«Цьогоріч наш мікс про те, що відчуває зараз кожен українець чи українка: ми продовжуємо жити, боротися. В цілому все побудовано на треках, які концептуально за музичними емоціями мають надихнути на перемогу у війні, на повернення в мирне і вільне життя. Автори треків — з різних куточків України. Коли я створював мікс, впіймав себе на думці, що це міг би бути своєрідний музичний лист до тих українців, котрі, рятуючись від війни, опинилися за межами країни. Це також — натхненне послання усім, хто шукає свою українську ідентичність, відкриваючи для себе автентичну музику у сучасному звучанні. Мікс від Радіо Промінь справді має допомогти розправити крила і дати точку опори, аби відчути свою силу й поповнити запас енергії», — поділився DJ LeoLevsky Олег Головаха.

Ведучим українського сету від Радіо Промінь стане Денис Денисенко. Він вважає трансляцію Europe's Biggest Dance Show чудовою нагодою представити українську танцювальну музику світові.

«Це надзвичайно дивовижна подія для України і для Радіо Промінь, — друга участь у EBDS! А для мене честь бути вдруге її ведучим. Як і минулого року, наша країна досі перебуває у стані війни з росією, ми все ще виборюємо свою незалежність й ідентичність на світовій арені. Україна — країна дивовижних людей, талантів і музики! Ми — частина європейської спільноти, зокрема й у сучасному культурному і музичному просторі. Україна, Радіо Промінь і DJ LeoLevsky із задоволенням представляємо ці треки сучасної української танцювальної музики!» — каже Денис Денисенко

Найбільше танцювальне шоу в Європі об’єднує радіостанції з усього світу, щоб представити найкращу танцювальну музику мільйонній аудиторії.

«Europe’s Biggest Dance Show продовжує розвиватися та об’єднувати слухачів з усього світу завдяки силі танцювальної музики. Цього року в ньому беруть участь одинадцять станцій із десяти країн, і ми вітаємо Іспанію та Естонію, які вперше долучилися. Це буде ще один неймовірний вечір танцювальної музики», — розповів керівник Radio 1 Алед Гайдн Джонс

Радіослухачі зможуть стежити за подією 22 вересня в прямому ефірі на BBC Radio 1 і BBC Sounds з 18:30 (20:30 за Києвом). Адаптація ефіру для слухачів Радіо Промінь вийде в радіоефір згодом.

Торік Радіо Промінь вперше долучилося до участі у Europe's Biggest Dance Show та скористалося шансом представити Європі українську танцювальну музику і показати, чим живе Україна, попри те, що в Києві були блекаути й команді довелося працювати в складних умовах.

Радіо Промінь — перша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом — музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.