Новини компанії

Серпень 15, 2023

«Ремовська Інтерв’ю»: Суспільне Новини запускає новий проєкт на ютуб-каналі

Суспільне Новини презентує новий проєкт «Ремовська Інтерв’ю», ведучою якого стане журналістка Олена Ремовська. Прем’єра першого випуску відбудеться 17 серпня на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Ютуб-проєкт «Ремовська Інтерв’ю» — це змістовні розмови з людьми, які ухвалюють рішення і впливають на суспільну думку, з військовими й тими, хто найкраще може пояснити, що відбувається з Україною й українцями. 

«Безперечно, важливо мати змогу поставити запитання людям, від яких залежить стан справ у важливих для українців сферах.  Однак у нашому фокусі не лише топпосадовці. Військові, які беруть участь у російсько-українській війні; лікарі, які рятують життя; письменники, які втілюють у слова те, що всі ми переживаємо, — це також коло нашого інтересу», — ділиться ведуча проєкту — Олена Ремовська.

«На відміну від наших новинних інтерв’ю, у цьому проєкті ми робитимемо більш ґрунтовні розмови, що дозволять глибше розкрити героя та показати ширший контекст. Складно уявити більш релевантну інтерв’юерку для такого формату, ніж Олена. Адже не тільки ми, всередині редакції, а й наші глядачі зауважують те, як системно вона готується до розмови зі спікерами, її справжній інтерес до них та конструктивність», — розповідає Христина Гаврилюк, головна редакторка служби новин Суспільного Мовлення.

Олена Ремовська — ведуча інтерв’ю та досвідчена журналістка в цьому жанрі. Вона брала інтерв’ю в українських міністрів та представників військового командування, а також у міжнародних топпосадовців, зокрема у президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, держсекретаря США Ентоні Блінкена. Раніше Олена Ремовська працювала у Київському бюро Радіо Свобода та на Першому каналі Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Фото — Володимир Шевчук