Новини компанії

Серпень 04, 2023

Суспільне транслюватиме домашні матчі закарпатського футбольного клубу «Минай»

Місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Ужгород, Суспільне Черкаси, Суспільне Житомир та інші) та сайт Суспільне Спорт транслюватимуть домашні матчі закарпатського футбольного клубу «Минай» у цьому сезоні Української Прем’єр-Ліги. 

Перший домашній матч, який відбудеться у другому турі, команда зіграє з черкаським «ЛНЗ» 5 серпня о 15:00. У цілях безпеки матчі чемпіонату України з футболу проходять без глядачів. Коментуватиме футбольну трансляцію Євген Перестенко.

Читайте також: «Рух» — «Ворскла»: другий тур Чемпіонату України з футболу на Суспільному

У матчі першого туру «Минай» програв у Києві «Динамо» з рахунком 1:4. У попередньому сезоні УПЛ закарпатський клуб фінішував на 8-му місці.

Найближчі домашні матчі футбольного клубу «Минай»: 

13 серпня о 13:00  — «Минай» — «Дніпро-1»; 

26 серпня — «Минай» — «Зоря»; 

2 вересня — «Минай» — «Шахтар»;  

30 вересня — «Минай» — «Оболонь». 

Нагадаємо, Суспільне Мовлення покаже всі домашні матчі ФК  «Рух»  (Львів) у сезоні 2023/2024 років. Поєдинки транслюють місцеві телеканали Суспільного Мовлення та сайт Суспільне Спорт.

Місцеві телеканали Суспільного Мовлення мовлять у кожному регіоні України — це Суспільне Ужгород, Суспільне Черкаси, Суспільне Житомир, Суспільне Харків та інші. Онлайн дивіться їх на сайтах регіональної мережі філій Суспільного. 

Нагадаємо, Суспільне Мовлення в листопаді презентує окремий спортивний супутниковий канал Суспільне Спорт

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.