Новини компанії

Червень 22, 2023

Приймання документів на посади шеф-редакторів/-ок хабів Суспільного продовжено до 3 липня

13 червня найбільша медіакомпанія України — Суспільне Мовлення — оголосила відкритий конкурс на шеф-редакторів/-ок хабів у Черкасах, Львові, Рівному, Чернігові, Одесі та Харкові. Запрошуємо медійників та медійниць подаватися: приймання документів від кандидатів/-ок продовжено ще на календарний тиждень —  до 3 липня 2023 року.

Читайте також: Хаби у регіонах Суспільного: запитання — відповіді

Шеф-редактор/-ка керує творчими процесами хабу та координує бюро, які до нього належать: планує роботу своєї новинної редакції, а також відповідає за досягнення показників ефективності бюро. Шеф-редактор/-ка відповідальний/-на за дотримання журналістських стандартів контенту, який виготовляє команда хабу. Це ключова посада в команді регіонального мовлення й подаватися на відкритий конкурс можуть усі, хто має вищу журналістську освіту та досвід роботи редактором/-ою від трьох років і хоче працювати у найбільшій незалежній медіакомпанії України. 

Основні вимоги до претендентів/-ок та перелік документів для участі в конкурсі — в Положенні про відбір та Оголошеннях за назвою філії Суспільного Мовлення, де оголошено конкурс: 

Ознайомтеся зі зразками документів: супровідний лист і письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Для участі у конкурсному відборі претендент/-ка має подати пакет документів у паперовому вигляді (особисто або поштовим відправленням) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26 та скановані копії на електронну адресу: konkurs@suspilne.media. Усі копії документів мають бути засвідчені особистим підписом претендента/-ки.

Марія Фрей, членкиня правління Суспільного, відповідальна за новини та регіональне мовлення, зазначила, що компанія хоче знайти «фахівців, які не просто розуміються на журналістських стандартах, а й здатні підтримувати та мотивувати команду до роботи у складних умовах»

Головна редакторка служби новин Суспільного Мовлення Христина Гаврилюк зауважила, що «шеф-редакторами хабу стануть медійники, які розуміються на особливостях регіону» й бажано, щоб вони мали не тільки редакторський досвід, а й досвід роботи «в полі».

За додатковою інформацією щодо конкурсу звертайтеся за номером телефону: (044) 294-97-20.

Нагадаємо, до 2025 року компанія планує створити шість хабів: центральний, західний, північно-західний, північно-східний, південний та східний. Кожен хаб включатиме центр виробництва та декілька бюро в найближчих областях, а також гіперлокальну мережу журналістів в об’єднаних територіальних громадах.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.