Новини компанії

Червень 05, 2023

«Я.Є.Тил» на Суспільне Культура — історії українців, які наближують перемогу

З 5 червня о 21:00 на телеканалі Суспільне Культура стартує проєкт «Я.Є.Тил». Це документальні історії українців, які після початку повномасштабного вторгнення змінили рід своєї діяльності, аби наближати перемогу України. 

У проєкті «Я.Є.Тил» зібрані історії українців, які не лишились байдужими у найскладніший час для країни. Загалом — це 20 випусків про трансформацію професійної діяльності задля перемоги України. Виробництвом проєкту для Суспільного Мовлення займався продакшн IVORY films.

Читайте також: «Горе не можна проживати “гідно” чи “не гідно”», — Тетяна Трощинська у «Культурному інстинкті»

Серед героїв проєкту IT-фахівець, який після 24 лютого 2022 року відкрив кухню і щодня годує кілька тисяч військових та хворих у лікарнях Харкова. Або історія жінки, котра до вторгнення працювала у салоні краси, а нині фарбує та ремонтує джипи для фронту. Непересічна історія розробника комп’ютерних ігор, який створив школу для військових, де вони безкоштовно можуть тренуватися стріляти з ПТРК Javelin, NLAW чи ПЗРК Stinger. 

Також до циклу увійшли й історії тих, хто допомагає не лише військовим. Зокрема глядачі побачать сюжет про підприємця з Київщини, який нині опікується створенням укриттів у школах, аби діти могли безпечно, комфортно та креативно провести час, під час повітряних тривог.

Більше історій дивіться щобудня з 5 по 9 червня з 21:00 у проєкті «Я.Є.Тил».

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.