Новини компанії

Червень 01, 2023

«Перше шоу» — Суспільне презентує новий ранковий проєкт

У понеділок, 5 червня, на телеканалі Суспільне Культура стартує «Перше шоу» — новий ранковий проєкт Суспільного Мовлення, який виходитиме щобудня о 7:00.

«Перше шоу» — це дві години пізнавальної та корисної інформації, що задає правильний настрій на весь день. Вестимуть телешоу дві пари ведучих: Олександр Димов та Марина Клим і Роман Коляда та Яніна Андрєєва

«На Суспільному суто інформаційний контент є в повному обсязі на всіх платформах, проте нашій аудиторії потрібні й неновинні програми. Переконаний, що цей новий проєкт буде підтримкою для наших глядачів у складний воєнний час», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо, телебачення та діджитал, Дмитро Хоркін.

«Перше шоу» — пізнавально-просвітницька програма з розважальними елементами та музичною складовою. За словами продюсера проєкту Максима Кошелєва, концепція програми не передбачає ані класичного новинного контенту, ані емоційної драматизації. «Перше шоу» триматиме руку на пульсі життєвих подій і міститиме максимум практично корисної інформації для широкої аудиторії.

«Концепція “Першого шоу” фокусується на двох основних складових. По-перше, ми хочемо дати певну “віддушину” нашому глядачу, розповісти про позитивні людські історії. Навіть якщо ці історії спричинені війною та відбуваються на її фоні, ми хочемо показати, як ми навчилися в цих умовах жити, як ми вміємо справлятися зі складнощами й розвиватися. І, по-друге, ми хочемо бути максимально корисними. Тому в рубриках шоу буде багато прикладного — як оформити виплати чи пільги, як на чомусь зекономити, як організувати свою безпеку — від фізичної до фінансової», — каже Максим Кошелєв.

Кожного дня тижня о 7:30 у програмі виходитимуть постійні рубрики: щопонеділка — поради психологині Марини Діденко, щовівторка — експрес-уроки української від учительки та переможниці конкурсу Global Teachers' Prize Лідії Поворознюк, щосереди — поради від сімейного лікаря Дениса Савощенка, щочетверга — уроки самооборони від відомих спортсменів та інструкторів, щоп’ятниці — поради з наведення ладу в домі. Окрім того, шоу міститиме сюжети про цікаві події, історії з життя непересічних людей та гостьові студії з практичними порадами з найрізноманітніших сфер. А кожної п’ятниці у студії «Першого шоу» з’являтимуться виконавці зі своїми новими піснями та вже відомими хітами.

Читайте також: Нові «Казки на ніч» від Суспільного

Окрім того, щодня о 8:30 в ефірі «Першого шоу» — рубрика «Країна героїв». Це історії українців — військових, вчителів, лікарів, рятувальників, комунальників, залізничників — які наближають нашу перемогу. Команда проєкту зібрала вже кілька десятків таких історій, кожна з яких показує силу українців. «Зазвичай, вони не вважають себе героями, але саме на цих людях тримається ця країна», — розповідає шеф-редактор проєкту Влад Зінкевич.

«”Перше шоу” — про людей і для людей. З початку повномасштабної війни ми всі обнулилися і стали однаково колективно травмованими. Коли людина по кілька разів на день отримує сповіщення про повітряну тривогу, коли вона постійно чує про вибухи в різних куточках країни, читає новини про руйнування і втрати, це, звичайно, додає злості та мотивації здолати ворога, але не додає жодної терапії, яка теж потрібна для наближення перемоги. “Перше шоу” — це саме той проєкт, який має підтримати людей у цей складний час. Це про життя, яке триває навіть під час війни. Про щоденні звички та ритуали, яких варто дотримуватися. Про гумор і особисті радощі, які теж можливі під час війни. Про той настрій, який тримає нас на шляху до Перемоги», — зазначає Влад Зінкевич.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.