Новини компанії

Травень 07, 2023

Церемонія відкриття Євробачення-2023 відбулася в Ліверпулі

Представники України на Євробаченні-2023, гурт TVORCHI, пройшли 200-метровою Бірюзовою доріжкою під час Церемонії відкриття Євробачення-2023 у Ліверпулі. Ведучі Церемонії Тімур Мірошниченко та Сем Квек привітали й поспілкувалися з 37 учасниками, які цьогоріч беруть участь у Євробаченні.

Під час церемонії гурт TVORCHI був одягнений у червоно-чорні костюми з вишитими на них іменами дітей, які народилися під час війни та потребують виходжування в інкубаторах. Хлопці є амбасадорами благодійного проєкту, який збирає кошти для порятунку дітей.

На запитання про можливу перемогу України на Євробаченні вдруге поспіль Джеффрі відповів, що це не є пріоритетом саме зараз: переможуть чи ні, вони будуть задоволені результатом, бо набагато важливіше Україні перемогти у війні. 

Читайте також: TVORCHI розповіли про другу репетицію на сцені Євробачення-2023

67-й Пісенний конкурс Євробачення проходить у Ліверпулі від імені України, яка здобула перемогу в Турині минулого року. Представник України, гурт TVORCHI, одразу потрапляє у фінал шоу 13 травня. Гурт виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з репетиції виступу гурту TVORCHI. 

Прямі трансляції півфіналів та фіналу о 22:00 дивіться на телеканалі Суспільне Культура, на сайтах Суспільне Культура та Суспільне Євробачення, а також слухайте на Радіо Промінь.

Слухайте всі  37 пісень Євробачення-2023.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото: Anthony Devlin/Getty Images