Новини компанії

Березень 17, 2023

Матеріали журналістів Суспільне Спорт — у номінаціях міжнародної премії AIPS

Роботи журналістів Суспільне Спорт Сергія Захарченка, Олексія Мандзія та Катерини Годунової потрапили до короткого списку журналістської премії AIPS Sports Media Awards, яку організовує міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS).

Читайте також: Суспільне покаже вирішальні поєдинки жіночого Євро з футзалу за участі України

До номінацію «найкраща відеодокументалістика» потрапив матеріал Сергія Захарченка та Олексія Мандзія про знищену спортивну інфраструктуру Чернігова військами рф. Документальну серію можна дивитися за посиланням.

До номінації «найкраща художня стаття» потрапив матеріал журналістки Катерини Годунової про виїзд стрибуна у висоту Андрія Проценка після 40 днів окупації Херсонщини. Читайте матеріал за посиланням.

«Ці матеріали на прикладах конкретних людей показують вплив російського повномасштабного вторгнення на спорт в Україні, — говорить шеф-редактор Суспільне Спорт Олексій Мандзій. — Відбір обох номінованих робіт журналістів Суспільного до лонг-листів премії підкреслює як їх якість, так і значущість вибраних тем у масштабі світового спорту. Опинитися в одних номінаціях з матеріалами BBC, CNN, The Guardian, документальними історіями Netflix та DAZN — це вкотре нагадати світові, що війна триває, і зокрема спорт в Україні не лише перемагає на міжнародній арені, але й зазнає руйнувань та втрат».

Оголошення результатів премії та церемонія нагородження відбудеться 9 травня у Сеулі.

Зазначимо, премія AIPS Sports Media Awards відбувається вп’яте й вважається найвищою міжнародною нагородою в галузі спортивних медіа. Нагородження відбувається в 11 номінаціях, розподілених за п’ятьма категоріями: фотографія (спортивна подія, портфоліо), стаття (найкраща колонка, найкращий художній твір), аудіоматеріал, відеоматеріал (профіль спортсмена, документалістика, короткометражний матеріал), молодий репортер (найкраща стаття, фотографія, зйомка).    

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.