Новини компанії

Січень 25, 2023

Церемонія передавання ключів та жеребкування Євробачення-2023  — наживо на Суспільне Культура

У вівторок, 31 січня, о 21:00 на каналі Суспільне Культура відбудеться пряма трансляція «Церемонії передавання ключів місту Ліверпулю та жеребкування учасників півфіналів Пісенного конкурсу Євробачення-2023». Українці вперше з 2017 року зможуть стежити за подією наживо на телеканалі Суспільне Культура, а також на сайтах Суспільне Культура та Суспільне Євробачення

Читайте також: Євробачення-2023: перша подія сезону

Коментуватиме подію незмінний коментатор Євробачення та ведучий Національних відборів на Євробачення Тімур Мірошниченко.

«Церемонія передавання ключів та жеребкування — перша офіційна подія в цьогорічному місті-господарі Євробачення. Вона має дуже символічний характер, адже відкриває новий сезон подій вже безпосередньо в столиці конкурсу. Оскільки на логотипі Євробачення-2023 — український прапор, ця подія має неабияке значення і для нашої країни. Так що дивіться!», — закликав Тімур Мірошниченко.

Під час урочистостей мер Турина, міста-господаря минулорічного конкурсу, Стефано Ло Руссо передасть офіційні ключі Євробачення меркині Ліверпуля Джоанні Андерсон. Після чого британські телеведучі Райлан та Ей Джей Одуду проведуть жеребкування за участю членів української громади та молоді з місцевої ліверпульської школи. 

В заході візьмуть участь голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький та голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська.

Читайте також: BBC оголосило старшу продюсерську команду на Євробачення-2023: у складі троє від України

Жеребкування визначить, у якому з двох півфіналів виступатиме кожна з країн-учасників, а також коли голосуватимуть Україна та країни «Великої п’ятірки», які одразу виступатимуть у фіналі.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіотранслятор Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.