Новини компанії

Січень 13, 2023

«Один день із життя вчительки» — новий радіофільм на Радіо Культура

У понеділок, 16 січня, о 17:00 в ефірі Радіо Культура відбудеться прем’єра нового радіодокументального фільму «Один день із життя вчительки: великі перемоги в маленькій школі».

Журналістки Радіо Культура Марина Люта та Ана Море, разом із журналістом Українського Радіо Романом Котом провели один день у школі. Команда спостерігала за навчальним процесом, який не зупиняють ані повітряні тривоги, ані відключення електроенергії, ані інші виклики, з якими стикаються вчителі та учні під час війни.

«Це спроба зафіксувати реальність, у якій щоденна робота мільйонів українців та українок стає справжнім подвигом. Унікальність проєкту в тому, що ви почуєте історію від першої особи. Наша героїня — звичайна вчителька, котра проведе нас не тільки своїми класами та робочим днем, а й своїм сприйняттям війни. Слухачам та слухачкам може здатися, що тут відсутні репортер(к)и. Це і так, і ні. Наша робота — за лаштунками. Ми вирішили залишити всіх вас наодинці з героїнею та її учнями, аби показати унікальність та цінність досвіду усіх тих, хто щодня працює на наше з вами майбутнє», — розповідає команда проєкту.

Валентина Мержиєвська, вчителька, співзасновниця школи «БеркоШко»

Читайте також: «Музиканти і війна» — новий проєкт на Радіо Культура

«Один день із життя вчительки: великі перемоги в маленькій школі» продовжує нову серію радіодокументалістики на Радіо Культура. Радіофільм створено в межах проєкту «Посилення навичок для створення документальних радіопрограм» за підтримки Британської Ради в межах Сезону культури Велика Британія/Україна.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях з 12:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.  В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі — радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.