Новини компанії

Грудень 22, 2022

«Бойова Коляда» — Радіо Промінь запрошує слухачів до різдвяного флешмобу

Наближається Різдво — час, коли заведено загадувати найзаповітніші мрії та навідувати рідних з найкращими й найтеплішим побажаннями. З давніх часів наші пращури робили це, співаючи колядок — обрядових пісень, з якими обходили хати, вшановуючи господарів та бажаючи їм щастя, здоров'я й добробуту.

Читайте також: Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023 TVORCHI: «Наша місія — дивувати»

Ведучі Радіо Промінь вирішили не проходити повз цю славну традицію і створити нові версії святкових співанок, які прозвучать у «Вікенді Нової Музики» вже цієї суботи, 24 грудня. Долучитися до різдвяного флешмобу пропонують також всім слухачам радіостанції.

«Радіо Промінь — це не просто музична радіостанція. Це — радіо з українською музичною історією. Найперша музична станція України завжди на "світлому боці", навіть у найтемніші часи. Як не світло, то хоч “Промінь” будуть завжди в тебе вдома. Що промовляєш, що загадуєш на Різдво, чого хочеш-бажаєш-жадаєш, те й має традицію збуватися. Сьогодні бажань дуже багато, але, погодьтеся, для виконання чи не кожного бажання — має бути передумова: перемога України. Тож про всі наші варіанти бажань — у нашій “Бойовій коляді”. Перевірте, чи збігаються думки Променя з вашими очікуваннями від нового 2023 року», — каже креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Ведучі Денис ДенисенкоАнна Заклецька, Дмитро Захарченко, Олександра Франко та Ксенія Івась заспівають про паляницю й Укрзалізницю, павербанки та пункти незламності, енергетиків і арту. І кожна з сучасних колядок, звичайно, завершуватиметься єдиними можливими на сьогодні словами — побажанням Перемоги.

Долучитися до створення «Бойової Коляди» пропонують і слухачам Радіо Промінь. Запишіть відео зі своєю авторською колядкою й викладіть його на одну зі сторінок Радіо Промінь в соцмережах. Або надішліть аудіофайл чи просто текст колядки на студійний вайбер 066 421 11 30. Найкращі з них також будуть озвучені ведучими Радіо Промінь і прозвучать у ранковому проєкті «Ранок Про» протягом наступного тижня.

Множимо разом з нами промені добра і світла в ці зимові дні!

Радіо Промінь — перша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом — музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.