Новини компанії

Листопад 17, 2022

Прослуховування: хто потрапить у фінал Нацвідбору Євробачення-2023

Впродовж трьох днів тривали прослуховування учасників лонглиста на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023

Ведуча влогів Євробачення Анна Тульєва уважно стежила за прослуховуванням та встигла познайомитися зі співаками й гуртами, які пройшли у лонглист, а також поспілкуватися з музичним продюсером Нацвідбору на Євробачення-2023 Дмитром Шуровим (Pianoбой).

За словами Дмитра Шурова, більшість з учасників він ніколи раніше не бачив: тільки на фото й чув пісню. 

«Артист складається не тільки з пісні — це ще наскільки він її відчуває, що він хоче сказати, його власна харизма, його готовність і бажання, його віра в себе, в Україну, в те, що відбувається. Все це ми побачили, хоч трохи в екстремальному режимі, бо були й відключення світла, і сирени», — поділився враженням музичний продюсер Нацвідбору. 

«Право представляти Україну на таку велику аудиторію — це велика відповідальність з одного боку, з якою не всі впораються, з іншого боку — це просто фантастичний шанс і крута можливість увійти в історію.

Моя мрія була, щоб у нас були дуже різні стилі, щоб був фінал, який складається з дуже різних артистів, які показують усю музичну палітру. У світі дуже багато різної музики й Україна є частиною світової музики, тому хочеться, щоб вона була саме такою як світова», — зазначив Дмитро Шуров.

У першій частині влогу «Вотсап, Eurovision» ведуча поспілкувалася з 17-ма учасниками: «Циферблат», Мойсей, Макс Пташник, Лилу45, Victoria Niro, Lue Bason, Demchuk, Tvorchi, OY Sound System, Саша Фадєєва, Sereen, Kozak Siromaha, Zetetics, Tery, Olivan, Iana Kovaleva, Oohla.

 

До другої частини влогу увійшли короткі інтерв’ю з прослуховування з 19-ма учасниками, серед яких — Tember Blanche, Vynohradova, Sexnesc, Sowa, Роялькіт, Тонка, SHY, Sasha, Havka, Drevo, Angelina, Dayton, Skylerr, КRUTЬ, 2TONE, FIINKA та Мія Рамарі. 

Зазначимо, Суспільне Мовлення отримало 384 заявки на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023, лонглист містив 36 учасників

Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.