Новини компанії

Жовтень 27, 2022

Суспільне оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2023

Суспільне Мовлення представило імена 36 учасників, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте також: Суспільне мовлення отримало майже 400 заявок на Нацвідбір Євробачення-2023

Список учасників:

 1. 2TONE

 2. Angelina

 3. DAYTON 

 4. DEMCHUK

 5. Drevo

 6. Elysees   

 7. FIINKA

 8. Havkа

 9. Jerry Heil

 10. Iana Kovalova

 11. Kozak Siromaha

 12. KRUTЬ

 13. Lue Bason

 14. Moisei

 15. Olivan

 16. OOHLA

 17. Oy Sound System

 18. SASHA 

 19. Seréen

 20. sexnesc

 21. Shy

 22. SKYLERR 

 23. SOWA

 24. Tember Blanche  

 25. Tery

 26. TVORCHI 

 27. Victoria Niro

 28. Vynohradova

 29. Zetetics

 30. Лилу45

 31. Макс Пташник

 32. Мія Рамарі

 33. Роялькіт

 34. Саша Фадєєва

 35. ТÓНКА

 36. Циферблат

«Я особисто зацікавлений в тому, щоб українська музика не завмирала і розвивалась у всіх напрямках, щоб у всіх можливих музичних нішах та стилях у нас були свої герої. На мою думку, зараз, під час війни, та за повної невизначеності в житті музикантів, цей відбір набуває особливого значення: ми не тільки обираємо гідних представити Україну на конкурсі, а й маємо змогу почути широку палітру української музики, яка створюється тут і зараз, не зважаючи ні на що, — зазначив музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой). — Я радий, що в процесі відбору вдалося багатьох музикантів мотивувати, надихнути, підштовхнути до створення нових пісень та цікавих ідей. Багатьом з них було важко знову почати писати, чимало музикантів у вимушеній еміграції або на грані зміни професії, або навіть виживання. Є музиканти, які волонтерять, воюють. Тим не менш, маємо лонглист із 36 пісень, в якому є все, від авторської пісні, дрім-попу та року до інді, репу, етніки. Є також, звичайно, і декілька міцних сучасних бойовиків, здатних розірвати будь-яку сцену. Все це говорить про те, наскільки креативна наша нація, наскільки ми прагнемо створювати. Я вдячний суспільству та Суспільному за довіру музично продюсувати відбір, я вже особисто слухаю цей лонглист у машині, сподіваюсь, після публікації всіх пісень, ви будете теж».

Список фіналістів буде оголошено не пізніше, ніж 17 листопада, а доти пройде прослуховування учасників лонглиста.

Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займатиметься ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН».

Читайте також: Суспільне Мовлення і BBC підписали Меморандум про співпрацю під час Євробачення-2023

Зазначимо, 67-й Пісенний конкурс Євробачення прийматиме Ліверпуль від імені України у травні наступного року. У конкурсі візьмуть участь 37 країн

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.