Новини компанії

Листопад 16, 2022

Українському Радіо — 98 років

Сьогодні, 16 листопада, Українському Радіо виповнилося 98 років. «16 листопада 1924 року розпочалося наше мовлення, яке жодного разу не припинялося — ні під час ІІ Світової, ні під час війни росії проти України», — зазначив член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін

Прямий ефір з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку слухайте сьогодні о 13:40 на хвилях Українського Радіо — Дмитро Хоркін розкаже про роль радіо як універсального засобу комунікації, про міжнародний і сучасний український досвід роботи радіо в умовах війни, про місце радіо в сучасній системі електронних медіа. Ведуча програми — Олена Зелінченко

Відразу після завершення програми запис ефіру буде доступним на сайті Українського Радіо. 

Читайте також: Радіодиктант-2022: на Українському Радіо оголосили попередні підсумки

О 13:00 на Радіо Культура запланований прямий ефір з Анатолієм Табаченком, директором Українського Радіо у 2014–2017 роках, зберігачем музею та ветераном радіо. У програмі «Час інтерв’ю» він розкаже про історію найстаршого мовника України. Говоритимуть про важливість, роль, значення й особливості роботи радіо під час війни. А також про те, як змінювалося радіо протягом майже столітньої історії та про цікаві історії людей, які прийшли на радіо з різних професій, і для кого Українське Радіо стало не лише професією, а долею і життям. Ведуча програми — Наталія Грабченко.

Відразу після завершення програми запис ефіру буде доступним на сайті Українського Радіо. 

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».