Новини компанії

Жовтень 13, 2022

Як готується до опалювального сезону Україна та світ — на Суспільному стартує марафон

Як готується до опалювального сезону 2022-2023 у стані повномасштабної війни Україна та інші країни Європи? На платформах Суспільного від 12 жовтня стартував марафон про опалювальний сезон. 

Матеріали виходитимуть в межах випуску новин на телеканалах регіональної мережі Суспільного о 21:00.

Читайте також: Марафон «Єдині новини» запустив кампанію «Тепла країна»: як підготуватися до зими й подолати виклики разом

Як люди готуються до опалювального сезону на деокупованих територіях, прифронтових містах, та як готується Донбас — з’ясовуватимуть кореспонденти Суспільного в регіонах. Про відмінності та нюанси підготовки до зими журналісти також дізнаватимуться безпосередньо в інших країнах Європи — Угорщині та Німеччині. 

«Ми запускаємо марафон про опалення у телевізійних випусках, радіо та на діджитал-платформах. Це серія матеріалів про опалення у зруйнованих будинках на деокупованих територіях, у прифронтових містах, у столиці та в тилу, про альтернативні джерела тепла, а також — окремо про Донбас.

Зараз для кожного українця це пріоритетна тема, адже, як сказав президент, попереду дуже важка зима. Ми хочемо показати, як до неї готуються міста й держава, а також пояснити, як люди можуть краще підготуватися самотужки», — зазначила Христина Гаврилюк, головна редакторка служби новин Суспільного Мовлення.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media

Фото — Єлизавета Серватинська для Суспільне Новини