Новини компанії

Жовтень 12, 2022

Рятують життя, ризикуючи своїм: дивіться фільм «Службові собаки та їхні люди»

У п'ятницю, 14 жовтня, о 19:55 до Дня захисників і захисниць України на телеканалі Суспільне Культура вийде прем’єра документального проєкту режисерки Надії Миколаєнко під назвою «Службові собаки та їхні люди»

«Це проєкт про співпрацю та співжиття людей і тварин, які разом служать Україні, про особливості роботи кінологів та собак під час порятунку людей, розмінувань, охорони кордону, щоби показати, що тварини — це не лише милий образ, а і щоденна робота, міцні стосунки, повага. Такі проєкти потрібні, щоб сприяти осмисленню ролі собак в обороні країни, розумінню, що вони — не лише для картинки й заспокоєння, а служать поруч з військовими, ДСНС, і рятують людські життя, ризикуючи своїми», — каже Надія Миколаєнко.

Читайте також: Суспільне Культура покаже документальний проєкт про мозаїку Маріуполя

У 26-хвилинному документальному проєкті розкривається роль собак та військових кінологів, рятувальників у захисті України. 

«Я кілька днів провела за зніманням у кінологічному центрі ДСНС та долучилася до прогулянки прикордонника-кінолога, зустрілася для зйомки з військовим-ветеринаром», — розповідає Надія Миколаєнко

Нагадаємо, Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Фото — Надія Миколаєнко