Новини компанії

Вересень 30, 2022

Прем’єра «Не бачити / не грішити» від Суспільне Культура — на Kharkiv MeetDocs

У понеділок, 3 жовтня, на фестивалі Kharkiv MeetDocs у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем'єра документального фільму «Не бачити / не грішити» режисерок телеканалу Суспільне Культура Анни Єресько та Олени Зашко

Головний герой фільму — харківський молодий художник-кераміст Славік Пасинок вирішив буквалізувати й довести до абсурду думку, що скульптору-вірянину не можна дивитися на спокусу, якою може бути оголена модель, аби часом не згрішити. Він зробив скульптуру дівчини наосліп, не бачачи моделі. А перед цим він познайомився і поспілкувався з дуже різними священниками, вірянами й відвертими безбожниками, аби дізнатися, що вони думають про моральну межу між мистецтвом і релігією.

Читайте також: Фільм Суспільне Культура «Не бачити / не грішити» відібрали на кінофестиваль Kharkiv MeetDocs

Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival (KMD EUFF) — це міжнародний фестиваль документального і художнього кіно. «Фестиваль створювався, щоби стати культурним голосом українського сходу. У фокусі фестивалю — проблеми східних регіонів України та їхньої культурної інтеграції. З початком повномасштабної кривавої агресії росії Україна опинилася в центрі уваги світу. І Kharkiv MeetDocs ставить собі за мету працювати на благо культурної інтеграції України та її митців у світове культурне поле», — зазначено на офіційному сайті KMD EUFF.

Нагадаємо, що в листопаді 2021 року Анна Єресько та Олена Зашко отримали нагороду на фестивалі «Серце Європи» у Варшаві за фільм «Майдан. Шість літер нашої свободи». 

Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.