Новини компанії

Вересень 29, 2022

Спецпроєкт до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру — на Українському Радіо

У четвер, 29 вересня, на Українському Радіо вшановуватимуть пам’ять жертв Бабиного Яру. Цього дня у 1941 році в Києві розпочалися масові розстріли цивільних та військовополонених, жертвами яких стали понад 100 тисяч людей.

Читайте також: «Ця країна нагадує бесаги», — Тарас Прохасько розпочинає тиждень «Повітряної стихії» на Радіо Культура

Слухачі почують історію Діни Пронічевої — української актриси, яка змогла врятуватися від розстрілів у Бабиному Яру. Про те, як вона вижила, хоча кілька разів потрапляла у руки фашистів, а також про те, як згодом свідчила проти своїх вбивць на двох процесах, журналістці Українського Радіо Наталі Параці розповість племінник актриси, український і єврейський журналіст і громадський діяч Михайло Френкель.

Членкиня Національної спілки художників України Ганна Ярова розповість слухачам історії її матері й бабусі — Софії Ярової та Єфросинії Бойко, — які під час окупації Києва врятували дві єврейські родини. У 1997 році жінки отримали почесне звання Праведників народів світу.

Початок спецпроєкту о 21:00.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».