Новини компанії

Вересень 29, 2022

Продовжено термін подання заявок на конкурс «Таланти: Україна!» для українських сценаристів

До 21 жовтня продовжено приймання заявок на конкурс «Таланти: Україна!» на найкращий сценарій телесеріалу для авторів з України, який організовує Польське телебачення TVP у співпраці з Суспільним Мовленням. 

Проєкт є частиною 2-го Міжнародного телевізійного фестивалю «Серце Європи».

Читайте також: Польське телебачення та Суспільне Мовлення організовують конкурс для українських сценаристів

Переможці конкурсу на найкращий серіал отримають грошову винагороду у розмірі 30 000 злотих, а сценарії запропонують Польському телебаченню TVP для подальшої розробки та виробництва. 

Для участі в конкурсі учасники мають:

  • бути повнолітніми громадянами України;
  • надіслати проєкт сценарію на електронну адресу talents.ukraine@tvp.pl до 21 жовтня 2022 р., де сценарій першого епізоду має бути поданий польською мовою, а також мовою оригіналу (українською).

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті TVP у розділі «Таланти: Україна!»

Довідково

Конкурс сценаристів «Таланти: Україна!» проводиться у межах 2-го Міжнародного телевізійного фестивалю «Серце Європи». Фестиваль є оглядом здобутків суспільних мовників Центральної та Східної Європи. У цьогорічному фестивалі візьмуть участь кінематографісти та мовники з 14 країн: Польщі, Литви, Латвії, Естонії, України, Грузії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Словенії, Хорватії, Сербії, Румунії та Болгарії. Серед відібраних робіт визначать переможців у шістьох конкурсних номінаціях.

Фестиваль «Серце Європи» відбудеться 14-17 листопада 2022 року у Варшаві і вперше включатиме Co-Production Forum — індустріальний захід для творців, продюсерів, експертів галузі для налагодження копродукції та комерційної співпраці в Центральній та Східній Європі. Одночасно з конкурсом проєктів «Таланти: Україна!» продовжиться відкрите приймання заявок на Форум копродукції, який включатиме пітчинги художніх фільмів, художніх серіалів і документальних фільмів на різних етапах виробництва.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media, а також в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber та Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії.