Новини компанії

Вересень 28, 2022

Дмитро Хоркін: «Безперебійна робота на місці подій та дотримання стандартів трансформуються в довіру аудиторії»

Безперебійна робота за будь-яких умов, надання інформації «з перших рук» та неухильне дотримання стандартів журналістики виводять Суспільне Мовлення в лідери за довірою аудиторії. На цьому наголосив член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін під час виступу на Ukrainian Media Forum 2022.

Він повідомив, що за даними соціологічних досліджень 87% українців, що споживають новини Суспільного, довіряють їм (за даними Gradus Research Company, 2022 — ред.). 

«Наші журналісти завжди знаходяться безпосередньо на місці подій, надаючи важливі повідомлення не лише для Суспільного, але й для комерційних телеканалів, що ми бачимо потім в різних слотах марафону “Єдині новини”», — сказав Дмитро Хоркін.

Читайте також: Суспільне Новини серед найякісніших онлайн-медіа України — моніторинг ІМІ

Член правління Суспільного Мовлення наголосив, що мовник має розгалужену мережу філій в усіх областях, а отже, найбільшу кількість власних кореспондентів по всій країні, які продовжують працювати в умовах війни, в тому числі в найгарячіших точках: «Редакція в Миколаєві багато місяців постійно перебуває під обстрілами, але продовжує працювати. Так само як і редакції в інших прифронтових регіонах».

Окремо Дмитро Хоркін зупинився на ролі Українського Радіо під час війни, яке не припиняло мовлення, навіть, коли загарбники цілеспрямовано обстрілювали вежі у Вінниці, Рівному, Харкові, Києві та інших містах: «Під час окупації Бучі, Ірпеня і Гостомеля люди були без електроенергії і мобільного зв’язку. І лише завдяки радіоприймачам на батарейках вони мали можливість дізнатися, що дійсно відбувається, де проходить лінія фронту, які є шляхи для евакуації».

Дмитро Хоркін нагадав, що у перші дні повномасштабного вторгнення Українське Радіо запустило декілька нових передавачів середніх хвиль, завдяки яким сигнал можна чути навіть там, де сигнали українських радіостанцій в FM-діапазоні глушаться чи замінюються сигналами російських радіостанцій: «Приміром, нашим передавачем на хвилі 1278 кГц ми повністю покриваємо Приазов’я, степовий Крим, Одещину, Миколаївщину і Херсонщину. Інший наш передавач покриває Донбас. Таким чином, сьогодні в Україні немає жодного населеного пункту, в тому числі й під окупацією, де не можна зловити сигнал Українського Радіо».

Він наголосив, що саме Українське Радіо є джерелом інформації на тимчасово окупованих територіях, де росіяни влаштовують інформаційну блокаду. Так, завдяки цьому люди в Маріуполі дізнавалися про евакуаційні коридори.

«Українське Радіо зберігає впевнене лідерство серед українських радіостанцій і за споживанням новин, і за рівнем довіри (за даними Gradus Research Company, 2022 — ред.). Окрім того, останні кілька хвиль досліджень демонструють тенденцію до зростання цих показників», — додав Дмитро Хоркін.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням. Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».